zubizu

internet üzerinden alışveriş yapacağım zaman girip indirim kodu var mı diye baktığım ve çoğu zaman güzel indirimler bulduğum uygulamadır. en son n11'deki alışverişlerimde 35 tl tasarruf etmiştim. internetten alışveriş yapan kişilerin mutlaka indirmesi gereken bir uygulamadır.
doğuş grubunun tıpkı boyner grubunun hopi uygulaması gibi kişiye özel kampanya sunan, kullanıcıların puan biriktirmesini sağlayan ve daha iyi bir alışveriş deneyimi vaat eden uygulamasi. sanırım ben bu programları kullanmayı beceremiyorum çünkü tıpkı hopi gibi bundan da istediğim verimi alamadım.
anlaşmalı restaurantlara gittiğinizde zubizu yazıyorsa bir yerlerde %15 gibi indirimler alabiliyorsunuz. alışverişte henüz kullanmayı akıl edemedim ama arada bir yeme-içme indirimi güzel oluyor. trivago gibi reklamlarıyla ittiği bir sürü insan var çevremde. reklam pek izlemediğim için etkilemedi beni.
doğuş grubunun başka bir internet alışveriş sitesi ferih şahenkin ne kadar girişimci ve ileriye dönük yatırımları ne denli doğru aldığının en güzel örneklerinden bir tanesidir.

restaurant giyim ve binimum alanda indirimin bulunduğu alışveriş indirim sitesi.
hopi üzerinden 2017 yılında milyonlarca puan kullanımı ve dönen yüklü hacimli gelirden sonra doğuş grubu restaurant ve online alışveriş sitelerini de kapsayacak şekilde faaliyete aldığı bir diğer kampanya uygulaması. size verdiği özel kampanya kodu sayesinde geçerli yerlerde gerçekten göz doyuran indirimlerden yararlanabiliyorsunuz.
idefix'ten alışveriş yaparken genelde bu uygulamadaki kodu kullanıyorum.kodu kullandığım zaman aldığım ürüne ek olaraktan %10 indirim yapıyo.bir de indirimli ürünü %10 indirimle almak tabii ki çok güzel oluyor.100tl lik kitabı ekle sepete bir de zubizu indirimini kullan,al sana 100 liralık kitaplar 90 liraya geliyor.aynı şekilde d&r'da ve birkaç farklı sitede de kullanılıyor.ben d&r ve idefixte kullandığımdan bu örnekleri verdim.alışverişinizden önce kullanmanız bendeniz tarafından tavsiye edilir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler