zamunda.net

diğer ücretsiz alternatiflerinin çoğunluğuna oranla daha fazla yükleme hızı alabileceğiniz torrent paylaşım sitesi.yıllardır kullanırım ve nadir torrentlerde bile hiç beklemediğim hızlara ulaşabildim.torrent çeşitliği gayet iyidir,tavsiye ederim.
efsanevi demonoid tracker'ının yerini alan bulgar tracker'ı. torrent aleminin meydan larusse'udur desek yalan olmaz. dönem dönem insanların harıl harıl davetiyesini aradığı, kötü torrentçilerin dibine kadar sömürdüğü, upload'ın u'sunu yapmadıkları tracker.
arkadaşın tek üyeliği ile yıllardır sadece benim bildiğim 7 kişinin kullandığı, ve sanmıyorum ki üyelik sahibi arkadaş dışında kimsenin upload yaptığı, son baktığımda 8tb download 144 gb upload (upload ın büyük kısmı yurtdışından, tr deki internet ile mümkünatı yok) içinde her türlü ama her türlü içerik için torrent bulabileceğiniz, dizi filmden müziğe, oyundan yetişkin içeriğe (evet kimse izlemiyor, sadece var (: ) sayısız seçeneğin olduğu harika torrent sitesi..
buradan film indirirken dikkat edin, bulgar bayrağı olan filmler bulgarca çıkabiliyor.ingilizce diye indirip kalmayın sonra. tam bir leecher olduğum dibine kadar sömürdüğüm sitedir. playstation oyun arşivimi de buradan edindim. severiz.
indirdiğim hiçbir torrentde ne virüs sorunu ne çalışmama sorunu yaşamadığım ayrıca yüksek seed oranlarına sahip bulgar sitesi. benşm torrentdeki tek adresimdir
yılların efsanevi torrent tracker'ı. eskiden üye olabilmek için kapı kapı davetiye aratırdı. seed hızı diğer tracker'lara göre oldukça iyi performans vermekte. ayrıca içerisinde her kategoriden aradığınızı bulabilirsiniz.
en unlu torrent trackerlarindan biri. eskiden bi adam oldugunu dusunurdum. herseyin sonunda zamunda yaziyordu. herhalde ismi bu arkadasin ya da nicki falan diye dusunmustum. ama bildiginiz bir sitedir. cok seedli torrent dosyalarina ve bos cikmayan torrent dosyalarina ulasabilirsiniz. eger indereceginiz icergin yanina zamunda yaziyorsa gozunuz kapali yapistirin.
torrent i keşfeden arkadaşların en sevdiği site. benimde yıllardır kullandığım ve indirdiğim dosyaların genelde sağlam çıktığı nadir sitelerden. torrent dosyalarında var olan 'seed etmek' olayı burda bir hayli yüksek. seed etmek anlam olarak ise bir torrent kullanıcısı indirme işlemi tamamladıktan sonra dosyayı hemen kaldırmaz torrent programı içinde bekletir. bu işlem kendinden sonraki indirecek kişilere de paylaşımı açarak onların da aynı hızda indirme yapmasına olanak sağlar. günümüzde ise insanlar direkt olarak indir kapat yaptığından torrent dosyalarında dahi indirme hızı bir yerden sonra düşüyor. ancak zamunda sitesinde bu duruma çok fazla rastlamadım. genel olarak hızı iyi olduğundan tercih ediyorum. torrent olarak indirme yapacak insanlar hem bittorent hem utorrent dosyalarını buradan indirebilirler.
hızı açısından laf edemeyeceğim ancak son indirdiğim 2 oyunun eksik dosya hatası verip bozuk çıktığı torrent sitesi.

üyeliği tam anlamıyla şans eseri oldu. belli zamanlarda üyelik açardı. üyeliğin açık olmadığı dönmelerde olmamıza rağmen elimdeki üyelik linkiyle beni otomatik olarak kayıt sayfasına yönlendirmişti. tabi bunu fırsat bilip 3-5 tane hesap açtım.

aradan yıllar geçti. tabi üyeliklerin birçoğunu arkadaşlara dağıttım. şu an aktif olarak kullandığım tek hesap var. ama eskisi kadar kullandığımı da söyleyemem.

eskiden en güvendiğim torrent sitelerinden birisi olmasına karşın son zamanlarda gerek farkettiğim birkaç virüslü dosya gerekse bozuk çıkan toplamda 150 gb boyutu olan 2 oyun nedeniyle güvenimi kaybettiğimi rahatlıkla söyleyebilirim.

tabi şu an alternatifleri fazla olmadığı için mecburen kullanıyoruz. ancak sağlam bir alternatif arayışım başladı.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler