yurtiçi kargo

türkiye'nin şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık yapan firmalarından biri. 1982'de kurulan firma, arıkanlı holding bünyesinde hizmet vermekte ve 15000'den fazla çalışana sahip. bunun yanında 800'ün üzerinde şubesiyle türkiye'de en geniş kapsamlı kargo firması özelliğini taşıyor.

ancak yurticikargo.com adlı resmi websiteleri an itibariyle erişilememektedir.
erişim problemleri sadece web sitesinde değildir. bu firma hiçbir zaman sizi evde bulamaz. bütün gün evde otursanız bile onlara göre evde yoksunuzdur aslında. sizi yokluğa inadırırlar. zaten "varlık" denilen şey nedir ki? nihilist bir firmadır bu şekliyle.
ucuz bir kargo şirketidir tamam "biz ucuzuz ve sizin evinize paket teslim etmek çabasında pek değiliz" deseler anlayacağım fakat ısrarla ayaklarına çağırıyorlar hatta bir defa beni evde buldular getiren kurye çocuğa "hayırdır evde bulamazdınız siz" dedim çocuk güldü muhtemelen firmada olayın farkında ama şimdiye kadar hiç bir şeyim kaybolmadı. fiyat/kalite olarak gayet başarılı bir firmadır.
aynı şehirden gelen kargoyu bile 2 günde getiremeyen şirket. bazı şubeler rakiplerinden biraz daha iyi ama milyonda bir denk gelirse şansınıza. ucuz falan da değil. bildiğim kadaryıla rakipleri arasında en pahalı olanı yurtiçi kargo.

kendiniz gidip almanız gerekiyor. bazen kargonuz araçta dolaşır ama yine de adresinize gelmez ve araçta olduğu için şubeden de alamazsınız.
herkes şikayet ediyor olsa da benim bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadığım kargo şirketi.

az bir işimiz de olmadı. şu ana kadar yaklaşık 50 kes gerek kargo yollamak gerekse kargo almak için işlerim oldu. haftasonlarına denk gelmediği her zaman ertesi günü ürün kapımdaydı. benim yolladıklarımda ise sadece 1 kez sorun çıktı. sürat kargonun bana yaptığı gibi "evde bulamadık" denilmedi en azından..

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler