yenibiris.com

türk menşeili iş arama ve kariyer sitesi. maalesef ülkemizde çok tutmamıştır. arkasında sanıyorum hürriyet var. hiç buradan iş bulmuş bir insanla tanışmadım.

https://www.yenibiris.com
kariyer net kadar olmasa yaygın olan bir iş ağı mevcut olan doğan grubuna ait bir iş bulma sitesi. özellikle beyaz yaka personel için tercih sebebi olacaktır. fazla tanınmadığı için en azında görüşmeye çaırılma ihtimaliniz yüksektir.
türkiyedeki iş bulma sitelerinin hepsi birbirinin kopyası. hayır tamam ilanları kabul ediyorlar anlıyorum ama öyle ilanlar var ki 23 yaşında 4 yıllık fakulteyi bitirip, askerliğinizi yapmış olup ayrıca 3 yıl da deneyim isteyen şirketlerle dolu bu site. hayır bir de maaş beklentisi diye bir kutucuk koyuyorlar az yazsan dert çok yazsan zaten yüzüne bakan yok. bana kalırsa kölelik başvuru sisteminden öte değildir.

kendi tasarımı ve iş ağına bakacak olursak kariyer.net kadar bilinirliği yoktur bu sebepten buradan yapılan başvurularda daha çok dönüş imkanı var.

bir de başvuracak arkadaşlara tavsiyem ingilizce orta işaretlemeyin direkt elenirsiniz cvye bakmazlar bile.
iş arama ve işçi bulma sitesi kendisi. çok uzun yılladır sektör içerisinde varlığını sürdürmektedir ve başarılı şekildede devam ediyor. iş arayanlar ve işçi arayanlar bu site üzerinden ilan vererek yüklerini azaltabilirler.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler