yemeksepeti.com

konumuza göre size o an açık ve hizmet verecek restoranları listeleyen, çeşitli platformlarda indirim kampanyalarına denk gelebileceğiniz, bünyesindeki firmalarla komisyon usulü çalışan müşteri yaklaşımı sağlam olan, sorunsuz kullandığım site.
tam bir bekar ve sevgililer için hayat kurtaran karın doyuran bir site. arayıpta bulunmayan lezzet yok diyebiliriz. en gıcık olayların başında lokasyon olarak min. limit ile sipariş verilmesi. bunun dışında zaten müşteri ile ürünü arasında bir aracı olarak görev alıyor. geçiken siparişten sorumlu değil. ya da yaşanan yemek ile ilgili bir problemden. joker uygulaması ile siparişi ucuza getirme şansınız bulabilir. ek bir çok özellik gelmiş. 5+ yıldan bu yana üye olduğum için mahallenin muhtarı için beni aday göstermiş :)
geçen sene neredeyse her gün kullandığım bu sene ise siteye bile bakmadığım platform. platform gerçekten faydalı. tüm yemeke yiebileceğiniz mekanları önünüze seriyor ve menüleriyle birlikte fiyatlarıda karsınızda oluyor.
olumsuz bulduğum yanı ise yüksek komisyon ücretleri, mekanlar bu durumda nbiraz sıkılmış çünkü.
seçeneğin tüm dünya mutfağı olduğu site, tek sorunu seçenek çok olduğu için karar vermemiz her geçen gün zorlaşmakta.
benim gibi yalnız yaşayan insanların evlerine gelen misafirleri ağırlama yöntemlerinin en önde geleni. civar esnafların puanlama sebebiyle ilgi alaka gösterdiği yorumlar sayesinde müşteri memnuniyetini ön plana çıkardıkları uygulama. bu uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de yaptıgı kampanyalar. kasım ayında muhtarlık yarışında 750 puan toplayan kullanıcılara 20 tl indirim kuponu tanımlamıştır. bazı restorantların 30 liralık siparişe 20 lira olma durumları ise sürekli mevcut
  • /
  • 3

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler