yemeksepeti.com

konumuza göre size o an açık ve hizmet verecek restoranları listeleyen, çeşitli platformlarda indirim kampanyalarına denk gelebileceğiniz, https://kullananvar.com bünyesindeki firmalarla komisyon usulü çalışan müşteri yaklaşımı sağlam olan, sorunsuz kullandığım site.
tam bir bekar ve sevgililer için hayat kurtaran karın doyuran bir site. arayıpta bulunmayan lezzet yok diyebiliriz. en gıcık olayların başında lokasyon olarak min. limit ile sipariş verilmesi. bunun dışında zaten müşteri ile ürünü arasında bir aracı olarak görev alıyor. geçiken siparişten sorumlu değil. ya da yaşanan yemek ile ilgili bir problemden. joker uygulaması ile siparişi ucuza getirme şansınız bulabilir. ek bir çok özellik gelmiş. 5+ yıldan bu yana üye olduğum için mahallenin muhtarı için beni aday göstermiş :)
geçen sene neredeyse her gün kullandığım bu sene ise siteye bile bakmadığım platform. platform gerçekten faydalı. tüm yemeke yiebileceğiniz mekanları önünüze seriyor ve menüleriyle birlikte fiyatlarıda karsınızda oluyor.
olumsuz bulduğum yanı ise yüksek komisyon ücretleri, mekanlar bu durumda nbiraz sıkılmış çünkü.
seçeneğin tüm dünya mutfağı olduğu site, tek sorunu seçenek çok olduğu için karar vermemiz her geçen gün zorlaşmakta.
benim gibi yalnız yaşayan insanların evlerine gelen misafirleri ağırlama yöntemlerinin en önde geleni. civar esnafların puanlama sebebiyle ilgi alaka gösterdiği yorumlar sayesinde müşteri memnuniyetini ön plana çıkardıkları uygulama. bu uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de yaptıgı kampanyalar. kasım ayında muhtarlık yarışında 750 puan toplayan kullanıcılara 20 tl indirim kuponu tanımlamıştır. bazı restorantların 30 liralık siparişe 20 lira olma durumları ise sürekli mevcut
sonunda oyunla ilgili bir kampanya yapmış. bu hafta 500+ puanla semt birincisi olanlara 20 tl kupon hediye ediyor.

canlı desteği iyi fakat yaklaşık 2 saatte sipariş getiremeyen restoranlar var. bu restoranları sistemden temizlemesi gerek.
üç senedir kullandığım, 1578 puanla altın üye olduğum uygulama. üç şehirde kullanıyorum, ne bu puanlar ne de onca yıldır kullanmam bana bir avantaj sağlamıyor. arada enpara.com ya da cepteteb sağ olsunlar bazı indirimler yapıyorlar yoksa uygulamanın kendi promosyonu vb. bir sadakat indirimi yok. ancak şöyle de bir güzelliği var iki sefer sorun yaşadığım lokanta/restoranlarla olan problemi anında çözdüler. her ne kadar online yardımı yazılı olsa ve arada sıkıntı/kopmalar ortaya çıkabilse de yaklaşımları samimi ve problem çözmeye odaklı.
bunca yıllık tecrübelerine rağmen hala yeterli performansı gösteremediğine inandığım app / websitesi. son zamanlarda app'i süreki olarak hata vermektedir. bununla birlikte mahallenin muhtarı vs gibi kampanyalar kullanıcıya ödül olarak dönmüyor sadece anlamsız bir rekabet hissi yaratıyor. türkiye'nin belki de en başarılı internet atılımı olmasına rağmen bu tarz boşluklar ve anlamsız projeler insanı hayal kırıklığına uğratıyor.
kendi piyasasındaki tekelliğinden dolayı eli yüzü düzgün mekanların yanında yerel, ufak çaplı hatta merdiven altı işletmeleri aynı potada birleştiriyor. haliyle bunların hizmet standartının da birbirinden çok farklı seviyede olması nedeniyle çok sayıda müşteri-işletme sorunları yaşanıyor. tam bu noktada, iki tarafı uzlaştıracak bir ombudsman görevi görebiliyor mu diye bakıldığında, bence tam yeterli olmasa da gayet iyi bir noktada olduğunu görüyorum. sonuçta, böyle bir işe kalkışmanın en büyük risk alanı burası, piyasadaki binlerce gıda ürünü için alıcı-satıcı arasında komisyon karşılığı aracı olmak. iki taraf arası anlaşmazlık olduğunda bunun tam dışında kalamazsın, çünkü sen de payını alıyorsun; tam içine giremezsin, çünkü alışverişin temelindeki ürüne hiçbir müdahalen yok. bu hassas dengede, yapması gerektiği kadarını herkesi memnun edecek şekilde yapabildiği sürece güçlenerek büyümeye devam ediyor.
canınız sıkıldıysa,
iştahınız kabardıysa,
benim gibi evden çıkasınız gelmiyorsa,
yemek yapmak istemiyorsanız,
giriyorsunuz efendim..adresinize göre istediğiniz yemeği sipariş ediyorsunuz.
önceleri sadece bilindik mekanlar sitede varken şuan yemek sektöründe mahalle arasındaki küçük esnaf için bile güzel bir gelir kapısı olmuş durumda.
severek kullanıyoruz.bazen fiyatlar yüksek gelebiliyor o da kesintilerden dolayıymış sanırım.herkese afiyet olsun.

iyi mi ?
bence kesinlikle.
10 üzerinden = yüs puan

en sevdiğim olay da site kurucusu nevzat aydının siteyi sattığında tüm çalışanlarına kazandığı parayı dağıtması.böyle bir patron bırakın türkiye yi dünya da varmıdır.zor.
  • /
  • 4

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler