yandex navigasyon uygulaması

google haritalarından kullandığım navigasyon işin aslı pek işime yaramdaı hatta yanlış alakası olmayan yerlere araçla gitmişliğimde olmuştur. yalnız yandex navigasyon uygulamasını kullandığımdan beri hiç bi sorun yaşamadım malatyadan mersin deki nokta adresime bingölden nizipdeki adresime ve hiç bilmediğim antalyada istediğim yerlere kolayca gidebildim. ayrıca yollarda kaç km hızla gitmem gerektiğini de gösteren bu uygulama gerçekten çok işime yaramıştı.
şuanda piyasadaki online navigasyon uygulamaları arasında şüphesiz en iyi olanıdır. gerek yol güncellemeleri, gerekse de kullanıcıların yoğunluğunun artması sayesinde güncel trafik durumu hakkında bilgi sahibi olmamız ve harita görselliğinin ve yönlendirmelerinin kullanışlılığı bakımından açık ara lider bir uygulamadır.

kullananların bilhassa büyükşehirlerde organize biçimde yol tıkanıklığı, çalışmları, kaza vb. durumlarda hızla paylaşımda bulunmaları önceden hareket edeceğiniz güzergahı belirlemede de size oldukça fayda sağlamaktadır.

favorilerinize kaydettiğiniz harita noktaları ile hızlıca gideceğiniz daimi yerleri bulabilir, hızlı arama sekmesinde birkaç kelime girdikten sonra size en doğru adres seçeneklerini sunabilmektedir.

her telefonda muhakkak bulunması gereken bir uygulamadır. tek eksiği yürüme mesafesine göre adres tarif etmiyor oluşudur.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler