xiomi band 2

xiomi markasının muhteşem akıllı bilekliği, xiomi band 2. kalp atışlarınızı, saatin kaç olduğunu, mesaj geldiğinde titreşimi, alarm kurup kolunuzun titreyişi ile yanmak vs vs basit ve yararlı özellikleri yanında uygun fiyatı ile akıllı saatlere 2-3bin tl vermenize gerek kalmayan teknoloji harikası.

şuan hepsiburada sitesinde indirimde. http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-band-2-akilli-bileklik-siyah-p-TELAKLMIBAND2
xiaomi mi band'in geliştirilmiş versiyonu olan akıllı bileklik.neredeyse tüm basit işlerinizi yapmanızı sağlıyor ve çok pahalı değil.bataryası inanılmaz uzun gidiyor.(20-30 gün arası.) ayrıca bildirimleri ayarlamanızı, düzenlemenizi sağlıyor.mi fit uygulamasıyla kullanırsanız ekstra içeriklere (antrenman v.b.) erişebilmenizi sağlıyor.

satın almak isterseniz öncelikle amazon, aliexpress, banggood adlı sitelere bir göz atmanızı tavsiye ederim, çünkü ülkemizdeki fiyatlardan daha ucuza bulabilirsiniz.
fiyatına göre performansı sahiden iyidir ancak gidip 100liralık ürünü 2-3bin liralık cihazlarla kıyaslarsanız üzülürsünüz haliyle. kendisi gayet hoş ve başarılı bir üründür. şarjı ortalama kullanımda 20-25 günü geçer. ekran parlaklığı güneşli havalarda yeterli olmayabiliyor ve kalp ritmini her zaman ölçemeyebiliyor. elinizi yüzünüzü yıkarken su geçirir mi diye endişelenmenize gerek yok, geçirmiyor. gece uykusu ölçümünde hayli başarılı. ne kadar derin ne kadar hafif uyuduğunuzu ne ara uyandığınızı görebiliyorsunuz ama ürün gündüz saatlerinde uyursanız bunu ölçmüyor.genel olarak başarılı bulduğum, performansı gayet yeterli bir ürün

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler