xiaomi

çin'den çıkmış bir apple bence. ilk çıktıkları zamanlarda neredeyse ürettikleri herşeyde bir apple esintisi görmek mümkündü. şimdilerde ise daha özgün tasarımlar ve ürünler yapıyorlar.

ürettikleri telefonlar bir hayli derecede tutuluyor. ayrıca telefona ek olarak akıllı saatlerden, powerbanklere, televizyondan dronelara kadar çok geniş bir ürün yelpazeleri var.
http://www.mi.com/en/
çin'in kalitesiz ürünlerinden 180 derece farklı alabildiğine kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satan firmadır. televizyonları sony, samsung ile, telefonları apple ile mücadele edebilecek kapasitede bir firmadır.

ürünleri kalitesine göre oldukça ucuz olmakla birlikte sattıkları softwarelar görece pahalıdır.
telefondan powerbanka, kablosuz internet menzil artırıcıdan ev güvenlik sistemine geniş bir ürün çeşitliliği bulunan bir çin teknoloji markası/şirketi. bence yakın gelecekte apple’ın en büyük rakibi olacaktır.
çinli kendini fazlasıyla aşmış telefonlar ve diğer elektronik aletler üreten şirket. yüksek performansa uygun fiyat ve malzeme kalitesi sunmaktadır.
tüm dünyaya yayılan çinli şirket.bir sürü ürünü vardır.kendilerini çinli muadillerinden ayıran en önemli özellik ise gayet kaliteli ürünler üretmeleri.bir diğer önemli özelliği ise ürettiği kaliteli ürünleri oldukça ucuza satması.(dolardan dolayı pahalı gelmesine rağmen yine ucuz.) özellikle telefonları çok kalitelidir.satın alıp pişman olan bir kişiyi görmedim.(çevremde tabii ki) zaten ürünleri çin de peynir ekmek gibi satıyor.
apple'dan sonra en sevdiğim markala olabilir. kendisiyle bir gönül bağım var gibi hissediyorum hep. facebookta ürünler için mükemmel kuponlar yayınlayan mükemmel bir grup var. hadi bu kıyağımı da unutmayın. https://www.facebook.com/XiaomiBest
adslden power bank'e , cep telefonundan ,aksiyon kamerasından adaptörlere ve hatta elektrik süpürgesine kadar inanılmaz bi ürün yelpazesine sahip çinli firma. ürünleri çook ucuz olduğu için türkiyede piyasa fiyatlarını hep aşağılara çekmişlerdir, allah razı olsun kendilerinden tabii dolar kuru 3.80 leri görene kadar .ali express 'in kendilerine sponsor olduğu söylentiler arasındadır jsdfhsdkj :)
power bankını kullandığım elektronik markası. 20000 mah kullanıyorum (versiyon 2) ve kısacası inanılmaz diyebilirim. işin ilginci telefonumu (samsung note 4) kendi orjinal şarj aletinden daha hızlı şarj ediyor. umarım doldurt-boşalt olayaı 100-200 gibi geçince performansta kayıp vermez.
fiyat/performans bakımında dünyanın en iyisi bence.özellikle tabletleri tam bir efsane.maalesef android tabanlı tabletlerde metal kasaya çok nadir rastlıyoruz.olanlar ise ulaşılabilir rakamlarda değil malesef.xiomi nin bir artısı da yazılım desteği oldukça iyi olmasıdır.
xiaomi marka telefon alacaklara en önemli tavsiyem hatları vodafone'sa bir daha düşünmeleri.çünkü 4.5g sorunu var.bu telefonlar vodafone'un hizmet verdiği banttan 4.5 g hizmeti veremiyor.eğer 4.5g'ye önem veriyosanız xiaomi aradığınız marka olmayabilir.ama turkcell ve türk telekom hatlarda sorun yok onu da belirteyim.
  • /
  • 3

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler