xiaomi redmi note 4 64gb

snapdragon işlemciye ve 4gb ram'a sahip bu telefon android kullanıcılarının fiyat performans eşiğinde ihtiyaçlarını karşılayabilecek en gözde telefon.
ıphone, samsung gibi teknoloji devlerinin yanında isminin yeni yeni duyuluyor olmasından ötürü birçok kullanıcı tedirgin yaklaşsada yakından inceleme fırsatı bulanları kendisine çeken bir telefon.

1080x1920 piksel ekran çözünürlüğü ile görüntü tatminkarlığını ve 5.5" ekrana sahip oluşundan dolayı kasanın boyutlarına etkisiyle tek elle kullanım kolaylığını karşılamakta.

benchmark testlerinde 74000 dolaylarında puanıyla da gücünü ortaya koymaktadır.

merak edenler adına;
ingilizce tanıtımı

türkçe tanıtımı
fiyat performans olarak cok güzel bir telefon alternatifi olan benzer özellikli telefonlara 2-3 katı fiyat vermek yerine bugün olsa yine tercih ederim dedigim cihazdir. xiaomi kullananlar rom atmak root olmak gibi kavramlara alışık olur. markanın çok çeşitli telefonları olmakla birlikte bazıları multilanguage rom içerir bazıları sadece english ve chinese desteklidir. alıcıların bu konuda bilinçli olmalarini öneririm. miui sitesinden hangi modelin global rom içerdiğini öğrenebilirsiniz

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler