xiaomi mini 4.0

xiaomi'nin bütçe dostu bir diğer ürünü. markaya kesinlikle takılmayın. ses kalitesi çok güzel ve berrak. bluetooth 4.0 var. araç içinde kullanımı da başarılı. bir de şarj ederken de müzik dinlenebiliyor. tek eksisi basları çok dolgun verememesi. o da boyutundan kaynaklı. zaten bassları hissetmek istiyorsanız daha iri sabit hoparlörlere yönelmek lazım.
şarjı gayet iyi gidenayrıca kuvvetle muhtemel basları ve tizleride beklediğinizden iyi verebilecek olan cihazdır. alanında çok paranız varsa bir çok alternatif var ki bu cihazdan daha iyidir fakat fiyat/kalite açısından alınası bir cihazdır.
eğer bunu pc için kullanacaksanız ve pc nizin bluetooth özelliği yoksa usb bluetooth aparatlarla bu sorunu halledebilirsiniz.çok pahalı olmasada kalitelisini almakta fayda var.benim gibi 3-4 liralık usb bluetooth alırsanız ses gecikmesi,videoyu durdurduğunuzda sesin durmaması gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.hoparlöre gelecek olursak kaliteli ses,uygun fiyat,taşınabilirliği almamdaki en büyük etken oldu.xiaomi'den yamuk çıkmayacağını bildiğim için gönül rahatlığıyla aldım

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler