xiaomi mi5 pro

düşük fiyata çok özellik düşüncesiyle almıştık telefonu

6 aylık kullanım süresinde hiç bir sıkıntı yaşatmayan xiaomi mi5 pro dün itibariyle durduk yere kapandı ve açılmadı forum araştırmalarında edindiğim bilgilere göre bir çok kişinin başına gelen sorunun asıl nedeni bilinmiyor telefon kapanıyor hiçbir şekilde tepki vermiyor. (tuşlu kombinasyonlar denendi, pc ye takıldı, şarjda bekletildi vs.)

telefonu söktük batarya soketini çıkarttık geri taktık açıldı ama üç dört saat sonra geri kapandı aynı işlemi tekrar uyguladık bu sefer yarım saat açık kaldı biz de daha fazla uğraşmayalım dedik yine kapanacak diye istanbuldaki özel bir teknik servisle konuştuk anakarttan olabileceğini düşük bir ihtimal de olsa bataryadan da olabileceğini söyledi.

demekki neymiş düşük fiyata çok özellik düşüncesi yanlışmış, bu sorunun bir çok kişide oluştuğunu düşündüğümüzde alınabilecek bir telefon olarak önermiyorum uzak durun!

servis sonrası tekrar bilgilendirme yaparım.
aslında xiaomi tam bi fiyat performans telefonudur. genel olarak ı ucuz fiyata kaliteli telefonlar satmasından dolayı güzel satış rakamları yakaladı. kendisi hatta bu konuda yıllardır iphone'a kafa tutuyor ve ger geçen gün pazar hacmini arttırıyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler