xiaomi mi 2 10000 mah powerbank

1000 mah gücünde olsa da ince ölçüleri ile cebinizde varlığını hissetmiyorsunuz. elinizde telefonunuz ile birlikte taşıyabileceğiniz kadar ince bir cihaz. güncel bir telefonu 2 - 2,5 kere şarj edebiliyor.(bkz:powerbank)
(bkz:xiaomi)
powerbankler gerçekten 10.000 mah oluyor mu merak ettiğim bir konu. yolda okulda vs. işimize çok yarıyor bazen 4 telefonu fln yarıya kadar şarj ettiği oluyor. fakat yine de telefonun bataryası değişebilir bir şey ise yedek batarya taşımak daha mantıklı geliyor(çantada)
kullandığım powerbankler içinde kesinlik en iyi fiyat/performans ürünü. fiyatı gerçekten çok uygun. 65 lira civarında seyrediyor.

tasarım konusuna gelirsek gerçekten çok şık. çin malı değil de apple ürünü gibi. sanırım bu özelliği (yani tasarım konusundaki güzelliği) xiaomi markasının tüm ürünlerinde mevcut.

"alınır mı?" dersek: gerçekten alınır ve pişman olmadan kullanılır.
powerbank alacaksanız bu markadan şaşmamak gerekiyor. en son çıkan 2. nesiller bile 60 70 tl gibi çok uygun fiyatlara satılırken başka markalara gidip macera aramamak lazım.

ben özellikle ince tasarımı nedeniyle bunu aldım. telefon ve bunu üst üste koyup cebime tıkıştırabiliyorum. bu güzel. xiaomi'nin genel özellikleri şarj olurken şarj edebilme ve uzun süre şarj saklama bu modelde de mevcut elbette. haftalarca dursun köşede, şarjı nerdeyse hiç boşalmamış oluyor ki dandik markalarda asla bulamayacağınız bir şey.

bu modelde gelen yenilikse hızlı şarj özelliği. aşağıdaki linkte de anlattığı gibi, telefon işlemciniz uyumluysa qualcomm quick charge teknolojisi sayesinde çok daha hızlı şarj edebilirsiniz cihazınızı. benim telefonum uyumlu olmadığı için 1. nesil olanla yaklaşık aynı sürede şarj ediyor ama bu haliyle de telefon şarj aletinden hızlı zaten :)

https://www.qualcomm.com/solutions/mobile-computing/features/quick-charge

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler