xiaomi 10000mah power bank

xiaomi'nin çıkardığı 10 numara powerbank. uzun süre bozulmadan rahatça kullanabilirsiniz, fiyatıda uygun. dış görünüş olarakta gayet güzel bir duruşu var.

iphone 6 telefonu yaklaşık 4 yada 5 kere şarj edebiliyor. boyut olarakta önceki modeline göre daha ufak olduğu için yanınızda gezdirmeside çok kolay.
ilk neslinde boyutu biraz büyüktür ve kaba durur ancak ikinci nesilde boyutu küçültülmüş, inceltilmiştir. kesinlikle fiyat performans ürünüdür ve xiaomi markasının ülkemizde bilinirliğinin artmasında en büyük pay sahibi ürünlerden biridir.
fiyatı 50-60 tl bandında olan xiaomi firmasının ürettiği powerbank. en büyük özelliği tabii ki 10.000 mah bataryaya sahip olması.günümüzde ortalama bir telefonun bataryasının 2500 - 3000 mah bandında olduğunu düşünürsek, bu powerbank'i aldığınızda telefonunuzu en az 3 kez %100 şarj etme şansınız var.
çin'in apple'ı olma yolunda hızla ilerleyen xiaomi ucuz, sağlam, kaliteli kelimlerini bu cihazda tam manasıyla karşılıyor.

fiyatının hakkını veren ve iki şarj arasında minimum toplam şarj yüzdesinde düşüşle enerjiyi muhafaza eden bir cihazdır. tavsiye edilir.
çin'in mobil dünyasının parlayan yıldızı xiaomi'nin çıkardığı en güzel powerbank'lerden biridir. piyasada sahtesi çok dolaşmaktadır. ortalama 3000 mah bataryalı bir telefonu 3 ya da 4 kere şarj edebilir. diğer bilinmedik markalara paranızı vermek yerine tercih edilebilecek taşınabilir bataryadır. orjinal olup olmadığını kutu üzerinde verilen kodu kazıyarak ve siteye girerek teyit edebilirsiniz.
iki adet almıştım zamanında dönüşümlü kullanıyorum. bir seyahate çıkacağım zaman şarj edip yanıma alıyorum ve 2 gün boyunca şarj sıkıntısı yaşamıyorum. 8 saat gibi bir sürede şarj edilebilir ve 3000 mah'lık bir bataryayı 3 defa tam olarak şarj edebilir.
piyasadaki tonlarca powerbank çeşidi içerisinde belki de en f/p ürünü olandır. 3000 mah bataryalı telefonumu 3 kez tam doldurduğu görükmüştür. tasarım olarak xiaomi'nin alıştığımız şık ve kompakt olma özelliği görülmektedir. renk olarak siyah olanı tavsiye edilir(salt siyah değil değişik bir siyah bu) son dönem kur artışlarına bağlı olarak 60 tl civarında bulmak zorlaşmıştır. çok sayıda taklidinin de piyasada olduğu söylenmektedir. ürün alındığı zaman xiaomi internet sitesinden muhakkak doğrulama yapılmalıdır. kendisi çok sağlamdır ama sahtelerine dikkat edilmesi gerekmektedir.
hepsiburada'da eski ve daha tombul olanını 50, yeni ve ince olanını 60 liraya bulabileceğiniz, fiyatına değen bir üründür. her ne kadar 10000mah olarak geçse de tam kapasite çalışacağını düşünmemelisiniz. yaklaşık yüzde 85 verimlilikle çalışır, bu da bataryası 3000 mah olan bir telefonu 0'dan 100'e tam 3 kez şarj edememenize sebep olur. yine de gayet faydalıdır. hiçbir sorun çıkardığı görülmemiştir (özellikle güvenlik olarak, ısınma vb.) powerbank ihtiyacı olanlar için kesinlikle tavsiye edilir.
https://www.youtube.com/watch?v=8dvmmgeazvo
bu videoda incelemeler kaliteli olup xiaomi orjinal olan powerbank'in aslında 5600mah civarında olduğu görülmüştür. dileyen girip incelemeleri detaylı bir şekilde görebilir
2 yıl önce hepsiburada.com üzerinden 60 küsür tl ye almıştım. pil ömrü hiç değişmedi hala aynı sürede şarj olup aynı performansı sergiliyor. versiyon 2'si daha ince ve dolayısıyla da daha taşınılabilir. alacaklara kesinlikle tavsiye ederim. bundan önce 10.000 mah sık sony'nin powerbankini kullanıyordum xiaomi'nin powerbank i sony'den kat kat daha başarılı diyebilirim.
  • /
  • 2

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler