wix.com

hiçbir kod mod, tasarım, yazılım bilginiz olmadan, son derece güzel, kaliteli ve profesyonel web siteleri hazırlayabileceğiniz hizmeti sunuyor. farklı kategorilerde yüzlerce şablonu var. bu şablonlar hazır ama istediğiniz değişikliği üzerinde yapabiliyorsunuz.
ublock kullanmadan önce youtube'da skiplenemeyen reklamları yüzünden youtube'a girmeye korkar olduğum site. 1 dakika video reklam mı olur kardeşim yap 20 saniye, sonuna kadar da izlemeden skiplenmiyor sayfayı yenilesen bile. siteye ihtiyacım olsa bile size yaptırmayacağımdan eminim artık.

dipnot: udblock'u kaldırınca 5 saniye sonra reklamı geç linki çıkıyor.
google'ın çakallığı işte.
ha wix'e hala uyuzum o ayrı.
kendi sitemi hiç bir kodlama bilgisi falan olmadan yaptığım sitedir. arayüzleri çok iyi gerçekten. ihtiyacımı görüyor, tek eksiği bence anasayfayın meta kodlarına google adwords kodları gömülememesi. bunun dışında yapmak istediğim herşeyi yaptım.
biraz video izleyip, biraz üstünde mesai harcayıp wordpresse yönlenilmesi gereken platform. evet göze güzel görünen bir site hazırlamak çok kolay ama reklamsız yayına almak istediğinzde gelsin faturalar. 3gb saklama alanıyla uygun bir plan bir alsanız aylık fiyatı 17 lira gibi bir şey. kaldı ki e-ticaret de yaparım derseniz bu fiyat iki katına çıkıyor. internette milyonlarca ücretsiz kaynak var wordpress için. ücretsiz tema kullanırsanız domain ve hosting masrafınız olacaktır sadece.
youtubede sürekli reklamlarını gördüğüm için kendisinden sogudugum, web sitesi hazırlamanıza olanak sağlayan sitedir, yine de reklamlarında görünen tasarımlar gerçekten çok güzel.
bir zamanlar bedavasitem adlı bir site vardı.(galiba hala var.) sistemi ona çok benziyor.size ücretsiz temalar, seçenekler sunarak sitenizi oluşturmanızı sağlıyorlar.üstteki arkadaşın dediği gibi en mantıklısı wordpress.

ayrıca reklamlarıyla beni bezdirmiştir.kullanmak istesem bile sırf reklamlarına duyduğum nefretten kullanmam.
inanılmaz hızlı bir şekilde istediğiniz gibi bir site yapmanızı sağlayan modüler yapılı bir site. burayı kullanarak bir online cv hazırlamıştım. önceki çalışmalarım, başarılarım vs. bulunuyordu. ücretsiz versiyonunu kullanırsanız sitenizin adresi siteadi.wix.com oluyor ve hoş durmuyor. bu yüzden ücretli versiyonunu öneririm. eğer hiç kod bilginiz yoksa, ya da var ama uğraşacak vaktiniz yoksa, girip 30 dakikada sitenizi hazırlayabilirsiniz. ayrıca istediğiniz zaman siteyi erişime kapatabiliyorsunuz.
ücretsiz versiyonu oldukça pratik ve göze oldukça hoş gözükmektedir. eğer wix.com uzantılı olmasını istemiyorsanız ben de wordpressi öneririm.wix biraz tuzlu gözükmetedir.
zaman kaybı olarak görüyorum. oluşturacağınız site hem altyapı, hem de kullanışlık olarak sizi tatmin etmeyecektir. fakat tüm bunlara rağmen yeterli zamanınız yoksa ve amatör bir site hazırlamak istiyorsanız sizin için iyi bir seçim olabilir.
kurumsal anlamda küçük ölcekli bir işletme açacaksanız biraz teknik bilgisayar bilginiz varsa internet sitelerine çok büyük meblalar ödemeden kendi sitenizi istediğiniz gibi şekillendireceğiniz internet sitesi.kolay arayüzü ve özellikleri sayesinde siz de temel düzeyde bir internet sitesi sahibi olabilirsiniz.eğer daha gelişmiş bir websitesi istiyorsanız kesinlikle daha fazla ücretlerin ödenmesi gerekiyor.

not : youtube reklamlarında sürekli gösterilmesi markayı iyi değil kötü anlamda zedeliyor.bilginize

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler