whatsapp

akıllı tüm telefonlarda ücretsiz olarak kullanabilen bir sohbet ve videolu görüşme programı. kendisi sms olarak bilinen kısa mesaj kullanımının sonunu getirmiştir. aynı zamanda bilgisayarınızdan da aşağıdaki adres üzerinden bağlanabilirsiniz.

https://web.whatsapp.com/
ilk önce ıphone'da kullanılmaya başlanan ücretsiz anlık mesajlama programı gün geçerek ününü arttırdı ve tüm akıllı telefonlarda kullanılmaya başlandı. özellikleri ise anlık mesaj atma, fotoğraf ve video gönderebilme, arama ve görüntülü aramadır.
yeni güncellemesi ile 7 dakika içinde gönderdiğiniz herhangi bir mesajı artık silebildiğiniz uygulamadır. böyle karşı tarafa sunulan "kuzenim yazmış" bahanesinden kurtulabilirsiniz. tam bir ilişki kurtargacı, çok oturgaçlı erke dönergeci olmuş. *
web uygulaması ile harikalar yaratan sosyal medya aracı. özellikle akademik çalışmalar yapanlar için çok faydalı bu web uygulaması. her türlü belge, makale, sunum bunun üzerinden gönderilebiliyor. ayrıca mesaj gönderildikten sonra hemen cevap verilmesi için bir neden kalmıyor. insanlar vereceği cevabı uzun uzadıya hatta günlerce dahi düşündükten sonra dönüş yapabiliyor. bu insanı anlık gelen mesaja hemen cevap vermesi gibi bir stresi ortadan kaldırıyor. çünkü watsappım kapalıydı gibi bir bahaneniz her zaman hazırdır.
şu an için sadece android işletim sistemi ile çalışan akıllı cihazlarda kullanılabilen whatsaid uygulamasını kullanarak sahte whatsapp konuşmaları oluşturabilirsiniz. sahtekârlara akıl vermek gibi olmasin
ne yazık ki son güncellemesi ile üzmüş uygulama. şöyle ki mesajı siliyorsunuz ya, karşı tarafa da mesaj silindi diye çıkıyor. yani anlayacağınız hiç bir anlamı yok. dahası üstüne bir de rezil olduğunuzla kalıyorsunuz!
son zamanlarda ki güncellemeleri ile baymıştır. çünkü sürekli gelen bildirimi var ve bakıyorum hiç bir şey yok. şaka gibi . sürekli bildirim gösterdiği halde hiçbir şey görünmüyor.
zuckerberg satın aldıktan sonra yapılan güncellemelerle eklenen ufak yenilikler hayat kurtaran cinsten oldu hep. gönderilen mesajı silme özelliğinin kullanıma sunulması muazzam. tişikkirlir sipirmin.
aylık paketlerimizin içerisinde yer alan sms ve hatta bana sorarsanız konuşma süreleri haklarının da bir çoğunun boşa gitmesine sebep olan uygulama.. vazgeçilmezimiz mi? evet kesinlikle vazgeçilmezimiz. kurumsal hayatta bile iş amaçlı olarak kullanılıyor olmasına halen inanmakta zorlandığım zamanlar oluyor..
babalarımız, amcalarımız hatta dedelerimizin telefonlarına dahi giren mesajlaşma programı. her ne kadar iletişim için faydalı bir araç olsada bir süre sonra neden kullandığınızı sorgulamaya başlıyorsunuz. programı silip sms ile devam etmek istiyoruz ama kölesi olmuşuz whatsapp'ın.
  • /
  • 5

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler