western digital my passport ultra

3.0 girişi sayesinde muazzam bir okuma ve yazma hızı var. bir ssd ile beraber komboladığınızda aktarım süreniz çok düşüyor. asıl değinmek istediğim konu ise sağlamlığı. hdd'ler içlerinde hareketli parçalar olduğu için darbelere dikkat etmek gerekiyor fakat ben bir çok defa düşürdüm kendisini lakin gayet sağlam. yanında verdikleri taşıyıcı torba incecik bir şey pek işlevli olduğunu söyleyemeyeceğim.
piyasadaki samsung'tan sonra en iyi taşınabilir portatif harici diskleri üreten western dijital'in en güzel ürünlerinden biri. yüksek aktarım hızı sayesinde çok iyi sonuçlar alabiliyorsunuz. ayrıca dayanıklılık ve kullanım ömrü olarak da hiç sıkıntı çıkarmıyor.
1tb'lık versiyonunu kullandığım ve gayet memnun kaldığım harici disk. usb 3.0 desteği ile hızlı aktarım yapabilmesi, 2,5 inçlik boyu, tatlı renk seçenekleri ve fiyat/performans bakımından kendini ispatlamış bir marka olan wd garantisi gerçekten cazip bir tercihtir. 3 yıllık garanti sunması ise cabasıdır.

not: eğer verilerinizi korumak için bir şifre koyar ve unutursanız geçmiş olsun maalesef bunu kurtarıcı bir uygulaması yok. şüphesiz yazılım dünyasında yok diye birşey yoktur; tabi dahi bir hackersanız başka... güvenle alabileceğiniz sağlam ve şık bir ürün.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler