webtekno.com

teknoloji adına gelişmeleri haber yapan site. bir çok telefon test videosu bulunmakla beraber, toplumda merak edilen şeyleri bilgisayarları üzerinde deneyen bir oluşum. ayrıca bir çok kampanya da yaparak kullanıcılara çekiliş yapmaktadır. teknoloji severlerin takip etmesini öneririm.
http://www.webtekno.com/
teknolojik ürünleri inceleyen fiyat ve perfornmansı hakkında eleştriler yapan hatta aynı kategorideki farklı ürünleri kıyaslayan müthiş bir platform bir ürünü almadan önce iyimi ile birlikte bakılacak ilk yer olabilir .onun dışında dayanıklılık testleri muhteşemdir, meşhurdur telefonlara gerçek tabancalarla ateş eden ,yakan ,derin dondurucuya atan ve hatta buldozerle ezen über insanları barındırır güven verir hatta hobi için bile izlenir efendim

not: yatırım tavsiyesidir ,deneyiniz efendim
webtekno usulü incelmelerini zevkle izleyip bolca güldüğüm internet sitesidir.
teknolojik ürünlerin sade ve bunaltıcı bir şekilde değil, daha eğlenceli bir dille incelendiği internet sitesi ve youtube kanalıdır.

teknolojiye atarlanan adam adlı serisiyle ön plana çıkmış olan webtekno bir çok teknolojik konuda tüketiciyi bilinçlendirmeyi amaçlar. öyledir ki, televizyonda satılan sahte samsung, apple telefonları bir bir sipariş edip ifşa etmişliği vardır. her ay güzel listeler vererek o ay almak istediğiniz bir elektronik ürünün ne eksileri, ne artıları olduğunu görmenize yardımcı olur. yalnızca teknoloji sevenler değil, elektronik bir ürün alacakların da almadan evvel uğraması gereken bir kaç siteden biridir.
teknoloji konusunda en güvenilir kaynaklardan birisi olmakla beraber , son dönemde aynı 2-3 konu hakkında sıklıkla haber yapmaları antipati toplamaya başlamıştı. teknoloji ağırlıklı site olmasına rağmen mizah anlayışları gerçekten iyi seviyededir. site kapansa bile mizahtan yürürler diye düşünüyorum.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler