wcx

her üye olan kişiye 5 dolar degerinde token veren, ico'su 1 aralikta yapilacak olan, sitenin elde ettiği kardan token sahiplerine oransal olarak kar dagitacagini vaat eden borsa sitesi.
bitcoin trenini kaçıranlar için bir alternatiftir kendisi. öyle internetteki dandik altcoinlerden olmayacağını şu cümleler ile anlayabiliriz:

- takımımız içersinde eski apple, deutsche bank ve ıbm çalışanları bulunmaktadır.

- ticaret motorumuz, eski wall street çalışanları tarafından inşa edildi ve üç yıl saha testine tabi tutuldu, saniyede bir milyondan fazla işlemi aralıksız gerçekleştirdi.

bu iki cümle sonrası benim güvenimi kazandı. zaten bedava olan bu sisteme giriş ile 50wcx kazanabilirsiniz. herkese iyi kazançlar. 1 aralık tarihinde görüşmek üzere.
umut vadeden bir alt coin. çok ciddi olmasa da 1 aralıktan sonra bir yükselme olacağını tahmin ediyorum ben de ama yüklü para yatırmak için tabiki her alt coin gibi ciddi risk var. scam söylentileri de geziyor ama ben güvendim üye oldum 5 dolarım oldu şimdilik.
eski apple, ibm ve deutsche bank çalışanlarından oluşan bir ekip tarafından oluşturulmuş projedir. coin borsası tarzında olacak wcx kârının bir kısmını coin sahiplerine dağıtacağını duyurdu. şuanlık kayıt olan herkese bedava 50 coin veriyor. alıp bir kenara koymakta yarar var.

bilinen aksine altcoin değildir. bunu bilmekte yarar var.
benim gibi bitcoin trenini kaçıranlar için bulunmaz bir nimet hatta tanrının lütfudur diyebilirim ,yine de şanslı sayılabiliriz bence wcx trenini kaçırmadığımız için
1 aralık'taki ico ile piyasaya çıkacak ve o güne kadar kayıt olup mail adresini onaylayan herkese 5 dolar değerinde olduğunu iddia ettikleri 50 wcx veriyorlar hakkında birçok söylenti olsa da en azından 50 wcx'i cebe atıp neler olacağını izlemek iyi fikir olabilir.
kayıt olduktan sonra verilen referans link üzerinden başka insanlar kayıt olursa her kayıt başına yine 50 wcx veren ico sitesidir.
ethereum monero dash cash ve litecoin karşısında pek de şansı olmayan ico sitesi. yine de bir kenara atmak iyi fikir olabilir.
bir çok kişinin de dediği gibi para yatırmadan üye olup beklemek gereken ico sitesi. bi kaç arkadaşınızı da refli üye yapıp 15-20 dolarlık wcx ile pusuya yatılabilir.
1 kasım'da ico satışları açılmış olan fakat şu ana kadar ne kadar token satıldığı belli olmayandır. forumlarda ve sosyal medyada scam olduğu konuşulmaya başladı. 1.2 milyon kişi kayıt olmuş ve ref ile kayıt olanlara 5 dolar veriliyor. 1.2 kişiye 5 dolar verse 6 milyon dolar eder.

wcx borsası da halen açılmış değil twitter hesaplarından aralık ayı içinde açılacak diye twit atmışlar pek umudum yok izleyip göreceğiz. umarım bunca kişinin e-mail adreslerini, şifrelerini aldılar milleti soymayı planlamıyorlardır.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler