waves

yatırım tavsiyesi değildir ancak nternet ortamında çok fazla gelecek vaadettigi yazılan, konuşulan, hakkında videolar hazırlanan bir dijital para birimidir ancak an itibari ile bu para birimini türk bir sanal para borsasından alamiyoruz, waves almak için bu para birimi ile işlem yapan yabancı bir borsadan hesap açmak gerekli.
waves en yenilikçi ve potansiyeli en yüksek kripto paralar arasında yerini aldı. 20 kasımda sitelerini yeniliyorlar ve iddiaları piyasada en hızlı işlem yapılan siteyi yaratacakları yönünde. yatırım yapmak için 20 kasım öncesi iyi bir tarih olabilir. ayrıca 22 kasımda da kore piyasasına açılacaklar. forumlarda en azından kısa vadede değerinin 5 katına falan çıkmasını bekliyor insanlar. ayrıca direkt kendi sitesinden alıyorsunuz ve paralarınızı o sitede leasing adı verilen bir sistemle çalıştırabiliyorsunuz.
büyük bir beklenti yaratan coin kendileri.bir nevi kendi içinde değişim imkanı sağlayacaklarını söylüyorlar borsalara benzer bir şekilde.iddialı bir teknolojileri ve vaadettikleri güzel şeyler var.araştırılıp yatırım yapılabilinecek bir coin.iota treninin kalkmasından sonra değerlendirilebilir.bu aralar baya düşmüş durumda fiyatı.daha ne diyeyim.en azından izleyin ve görün neler olduğunu...
son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz altkoin. alt yapısını kullanarak merkezsiz bir borsa beklentisi var. digilara adında bir borsa. artık türk borsalarında dengesiz fiyatlardan koin almayacakmışız.
şimdiden başlasanız tamamını ömrünüz boyunca kullanamayacağınız kadar plug'in üreten firmadır. oldukça başarılı, oldukça güzel plug-in'leri vardır. mutlaka ama mutlaka bundle'ları takip edilmelidir.
bağımsız borsasıyla, airdroplarıyla, kendi içindeki ekosistemiyle gelecekte adından sıkça bahsettireceği neredeyse kesin olarak görülen platform ve bu platforma ait coindir.

türkiye internet mecralarında adından bahseden pek kimseyi göremezsiniz ancak seveni de tam seviyor. cüzdanı da son derece kullanıcı dostu, hızlı ve pratiktir.

hız demişken, 0.001 waves ücret (şu anki kurdan 0.008 dolar) aldığı transferleri yaklaşık bir buçuk dakika sonra gideceği yere ulaşmaktadır.

bunun yanında, ben denemedim ama sanırım 1 waves ödeyerek basit bir formla istediğiniz coini oluşturabileceğiniz bir de coin sihirbazı var.

yatırım tavsiyesi değildir.
yatırımcısını bir türlü sevindirmeyen, trade volume'ü düşük olan, sevenleri de hodl yaptığı için bir türlü al-sat'ta ilerlemeyen, hodl'dan sıkılan tayfanın da (ben dahil olmak üzere) yaptığı satışlardan sonra giderek değeri düşen bir dijital para birimidir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler