war thunder

gaijin tarafından geliştirilen ve yayımlanan war thunder windows, macos ve ps platfomları için kasım 2012 de çıkmıştır. 6 oyun modu ve 3 oyun türü bulunan oyunda türler tank, uçak ve gemidir. modlar ise tank arcade,uçak arcade, gemi arcade olup her birinin de realistiic modu vardır. ekstra olarak aşırı profesyonellere yönelik simulator battle seçeneği de taşıyan oyun. world of tanks, warplanes, warships ile yarış halindedir. her ne kadar onun kadar tanınmış olmasa da neredeyse eşit kullanıcı denebilecek kadar oyuncu bulunduran oyun world of tanks deki kısıtlamalara sahip olmaması dolayısıyla daha gerçekçi bir yaklaşım izlemektedir.
oyun süre oynasdığım free2play oyun, oyun içi dengesizlik olsa da realistic modu türün sevenleri için biçilmiş kafkandır ayrıca oyuna tank modu da vardır iler de gemi savaşları da olucağı söyleniyor.
devlet kyk yurdunda oynanabilen nadir oyunlardan biridir kendisi. uçak modunda allah-u ekber nidalarıyla oyuna kendimi kaptırdığımı bilirim. oynanışı çok basit ekstra mekanik gerektirmiyor oyun. aslında işleniş biçimide basit diyebiliriz. oyun ücretsiz, yalnızca oyun içi satımlar mevcut. ben oynuyorum hala arada stres atmak için birebir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler