vw passat cc

1 Entry Daha
kısacası lüks passattır.

özellikleri ve tasarımıyla passatın şasi boyunun uzatılması ve makyajlanmasından öteye gidememiştir.marka modeli piyasada tam oturamadığından ve farklı bir tasarım anlayışına sahip olamamasından ötürü piyasada bile tam yerini alamamıştır.

vw firması orta segmentte araç üretmesine rağmen ülkemizdeki vergilendirme ve tl nin euro dolar karşısındaki fiyatı sebebinden ötürü üst gelirli vatantaşların tercih sebebidir.

vw hiçbir zaman üst sınıfa yönelik araçları başarıyla üretememiştir.elinde zaten porsche ve audi gibi firmalar var zaten senin üretmene gerek yok .insanların marka algısı da bu şekilde.

ülkemizde doğuş grubunun başarılı satışları sayesinde çok yüksek oranlarda tercih sebebi olmuştur vw markası fakat firmanın cc gibi araç üretmesinin hiçbir mantığı yoktur.şirket politikası olarak piyasaya bir denenmiş olan cc modeli bence tutmamıştır.şirket üst düzeyindeki çalışanlar benim gibi düşünecek olmuşlar ki üretimine son verme kararı almışlar.

ha biz denedik en azından bir girişimdi demişlerdir.kesinlikle karşı değilim piyasa sorgulanmış bir ürün sunulmuştur.beğenilmemiş ve geri çekiliyorlar oldukça mantıklı bir karar.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler