vr box 2.0 sanal gerçeklik gözlüğü

günümüz teknolojisinin yeni armağanlarından olan sanal gerçeklik gözlüğü. benim kullanmış olduğum bu gözlük diğer teknoloji devlerinin ürettiklerinin yanında gayet tatmin edici bı kullanıma sahip. en nihayetinde çalışan ve sorumluluk sahibi bir insan olarak 7/24 kendimi sanal gerçekliğe ve bu getirdiği uygulama veya oyunlara kitleyecek değilim. eminim sizlerde değilsiniz. eğer ki neymiş bu sanal gerçeklik diye merak edenleriniz olacak olursa piyasada 30 liraya kulaklık+joystick+powerbank setiyle bulabileceğiniz bir gözlüktür.
yapısal ve donanımsal özelliklerine gelecek olursak ;diğer önceki sürümüne göre alnınıza dayanan pedleri , kapak fonksiyonları malzeme kalitesi ve biraz daha minimal hale getirilmesi daha iyi olmuş.

bu gözlük ne işe yarar?; youtube üzerinde canlı veya video paylaşımı yapılan 360 derecelik yayınları sanki oradaymış hissi alarak izleyebilirsiniz. örneğin stadta maç izlemek gibi.
vr uyumlu oyun ve uygulamaları oynayabilirsiniz. kullanabilmeniz için telefonunuzun 3.5 - 6 inç olması ve jiroskop özelliği taşıması gerekmektedir.
daha yakından görmek isteyenler için;

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler