volkswagen caddy

2015 modeli ülkemize 1.6 dizel motorla ithal edildi.bu motor 102 beygir güç ve 250 newtonluk torkuyla iyi bir çekiş sağlar.yol tutuşu iyidir.sınıfının öncü arabalarındandır.fiyatı diğer araçlara kıyasla pahalı olmasını güvenliğiyle,konforuyla ve donanımıyla kapatır.yakıt ekonomisi açısından pek verimli değildir.sert plastik malzemeler malzemeler kullanılır ticari araç olduğu için.tam olarak aile aracı diyemesemde o işlevi görür.
birçok parçası volkswagen'in farklı modelleriyle birebir aynı olan araç. yedek parça konusunda bir avantaj sağlar bu durum.

kaliteli bir araçtır. aslında bu segmentteki tüm ticari araçların sahip olması gereken şeyleri sunduğu halde, bu sınıfta bir lüks olarak görülmektedir. bu biraz üzücü, zira hafif ticari araçları kullananlar da konfora ve daha önemlisi güvenliğe ihtiyaç duymaktadır.

piyasa şartları gereği çok daha ucuz olan rakiplerine yöneliyor insanlar ister istemez ama işin bir de güvenlik boyutu var. rakiplerinden bazılarının güvenlik kavramına tepki olarak doğduğu biliniyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler