vodafone yanımda

vodafone'un mobil cihazlar için geliştirdiği bir aplikasyondur. kullanılan tarife kapsamındaki toplam-kalan haklar anlaşılır ve güncel grafiklerle gösteriliyor. tarife değişiklikleri, güncel fatura detayı, kampanyalar, ek paket gibi farklı seçeneklerin bulunduğu menüsü kullanılarak sahip olunan telefon hattı ile ilgili biçok işlem kolayca yapılabiliyor. ayrıca "bana ne var" diye bir bölüm var ve buradaki çarkı çevirince haftalık ekstra internet paketi ve sürpriz hediyeler veriliyor. gerçekten kapsamlı ve tıkır tıkır işleyen, güzel bir uygulama. detaylı incelendiğinde görülüyor ki müşteri hizmetlerini aramayı gerektirecek birçok işlem için buna gerek kalmıyor. yüklediğim günden bu yana, hattımla alakalı buradan halledemediğim bir işim olmadı.
sürekli yavaş çalışan, sıklıkla donup takılan bir uygulama. iphone 6 kullanırken de öyleydi iphone x ile kullanırken de öyle. internet ne kadar kaldı diye girip bakmak istediğim zaman resmen istemeye istemeye açıyorum. programda herhangi bir menünün gelmesi için baya bir beklemeniz gerekiyor.
şu ana kadar uygulamayı sadece hediye için kullandım. bana ne var bölümünde 5 haftadır haftalık 1 gb internet dışında bir şey kazanamadım ama olsun hediye hediyedir. iphone 5s de herhangi bir donma veya takılmayla karşılaşmadım.
hiçbir işime yaramamış, bir dönem hediyesinden faydalanmaya çalıştığım uygulama.

genelde o gün için 500 mb internet veriyordu. sonradan 250 ye düştü filan.
eyvallah gerçekten başarılı bir hamle. internet kalitesini ölçmüş oluyorsunuz hem.

fakat sorun şu ki; söz konusu hediye olduğu zaman vodafoneun internet kalitesi yok gibi bir şey.
ciddi söylüyorum 10-15 kez sayfa yenilemeden o sayfa asla yüklenmiyor hediye verdiği zaman.
"sorun yok" diyebilirsiniz. ancak kesilen şey sadece net değil. kesilen şey aynı zamanda hat da. hattınız da kesiliyor internete girmeye çalışırken.

şaka gibi ama gerçek.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler