vitrocoin

tanesi 51 dolara çıkmış olan ve zamanında üye olmuş olanların hesaplarına girer girmez 100 vitrocoin (vic) tanımlamış olan site. şu an üye olursanız 1 vic veriyorlar anca, böyle bakınca ico'su nizami gibi görünüyor ama şu an hesabımda 5189 dolarlık 100 vic gördüğüm zaman scam olma ihtimalinin otomatikman arttığını anlıyorum.

üstelik kendi içinde bir trading menüsü de var, sözüm ona istediğiniz tutarı btc'ye çevirebiliyor. ben deneme amaçlı btc hesabıma 50 vic göndermek istedim, daha doğrusu 50 vic değerindeki btc'yi göndermek için emir verdim. bu adrese transfer yapılacaktır, yaklaşık 60 transaction sürecektir, şeklinde bir cevap verdi sayfa. bu işlem üzerinden 5 gün geçmesine rağmen beklendiği gibi herhangi bir hareket yok, hatta işlemin blockchain'de kaydı bile yok.

o yüzden siteye kaydınızın bulunmasında bir sakınca olmasa da kesinlikle bel bağlamayın derim, yarın öbür gün kapatıp gitme ihtimalleri yüksek.
sabah baktığımda ico'nun bitişine 1 gün 14 saat kalmıştı aradan geçen 12 saatin ardından bir kez daha bakayım dedim birde ne göreyim ico'nun bitişine 1 gün 14 saat var :). uzun zamandır merakla beklediğim ico fiyatı 1 ay içerisinde 0.01 dolardan tamı tamına 51 dolar seviyesine gelmiş üstelik piyasa bu kadar yerle bir olmuşken. insanın için at yalanı diye geçiriyor.
sitelerinde vitrocoin'in 7 şubat 2018 tarihinde bıttrex ve yobıt borsalarında, 9 şubat tarihinde de hitbtc borsasında işlem görmeye başlayacağı bilgisini girmişler. bekliyoruz efenim
iconun başarıyla tamamlandığını yazmışlar sitelerinde ama yukarıda belirtildiği gibi çok da bel bağlamamak lazım. scam olma ihtimali çok yüksek. değilse gelsin 100 vic.
durduramıyoruz efendim. orospu çocukları sanki gerçekmiş gibi tanesini 1.504 dolara çıkartıyorlar.
ponzidir. uzak durunuz.
gerçekten scam olduğu bu kadar belliyken bu işe para yatıran varmıdır çok merak ediyorum.he bedava topla al dursun kenarda 3-5 ama bu işe para yatırmak gözü kapalı parayı hibe etmek gibi bir şey.
şuan tanesi 1800 dolar gözüküyor :d 18 bin dolar gözüküyor hesabımda
bunun anlamı ağır fake bir coin adamlar script yazmışlar sürekli artan :d
durmadan artıyor bi 10 seneye milyoner oluruz ama parayı kullanamayız resmen varlık içinde yokluk

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler