vestel venus z10

4 gb ram ve 64 gb dahili hafızası olan vestelin çıkarttığı en başarılı telefonlardan biri. oıs destekli 13 megapiksellik arka kamerası gayet iyi özellikle orta düzey telefonlar için baya iyi. ön kamera 8mplik açısı geniş. parmak izi okuyucu ince uzun garip bir tasarımı var 5.2 inçlik ekranı var gorilla glas 3 koruması var. snapdragon 435 işlemci koyarak işlemci noktasında fiyatı düşük tutmak için ortalama bir işlemci kullanmışlar.

micro sd kard desteği var. ara yüzü gayet sade. telefonun özellikle arka tasarımı gayet iyi. hızlı şarj edilebilen bir bataryası var. arayüzü gayet kullanışlı. 1250 liralık fiyatı ile fiyat/performans açısından en iyi yerli telefonlardan biri.
fiyat/performans ürünü. ekran boyutunun idealliği ve hızlı şarj özelliği tercih sebebi. tabi ki yerli malı olması da çok önemli bir nokta. içindeki parçaları ithal olabilir ancak bugün hangi teknoloji üreten firma tüm parçalarını kendisi üretiyor ? samsung dahi intel ile snapdragon ile iş yapmıyor mu ki bu samsung dünyanın en çok satan telefon markası. neden vestel yapınca kötüleniyor anlamıyorum. imkanı olanların sırf desteklemek için dahi olsa alması gerkene telefondur. zira desteklenirse daha iyi modeller de ilerde çıkacaktır.
özellikleri cidden güzel olan telefon.1200 tl seviyesinde 4 gb ram sunması zaten başlı başına bir olay.üstelik 13 mp arka 8 mp ön kameraya sahip.işlemciye gelirsek gayet yeterli bir işlemci kullanmışlar.bu sayede güç tasarrufu konusunda, pil kullanımı konusunda oldukça başarılı bir telefon ortaya çıkarmışlar.ayrıca telefon hızlı şarja sahip.bu da büyük bir artı.

beni tek endişelendiren konu markası.bir şey olduğunda casper yeterli desteği sunar mı bilemiyorum ya da servisleri kaliteli mi bilemiyorum.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler