vestel mix & go

smoothie denilen buzlu içeceklerin yapımı için harika bir ürün. bunun yanında iki farklı boyutta şişesi ve içme kapağı ile muzlu süt gibi yanınıza alıp götürmek isteyeceğiniz içecekler için de ideal. buz kıracakları oldukça güçlü. istediğiniz boyutlara sorunsuz kırabiliyor. farklı tatlar, karışımlar denemek isteyenler için kesinlikle tavsiye edebilirim.
hepsiburada.com'dan 80 lira gibi bir fiyata yeşil rengini aldım 6 ayı geçti. sık kullanıyorum. özellikle dönem dönem sardığım sıvı beslenme ataklarımda çok hayati rolü oluyor. buz kırma özelliğine alırken pek inanasım gelmemişti zira çok güçlü bir cihaz gibi durmuyor ama kırıyor. kendinden kapaklı şişeler ile gelmesi de bulaşık derdini biraz azaltıyor. çalışırken daha güçlü ve büyük blenderlar kadar bağırmıyor ama sessiz de diyemem. fiyat performans dengesi başarılı. enerjik renkleri var. zevkinize göre seçebilirsiniz.
bazı vestel mağazalarında 99 tl'ye satılan renk renk minik kişisel mikserdir.
vestele karşı olan önyargıma ve tahamülsüzlüğüme rağmen inanılmaz kullanışlı bir o kadar da başarılı bir üründür.

sabah çıkmadan iki fıs yapıp süper meyve içecekleri hazırlanabilir, süt ve yulah koyarak pratik bir o kadar da besleyici kahvaltılar hatta öğünler hazırlayabilirsiniz.
özellikle detoks için çok faydalı olabileceğini düşünüyorum. internette de çok çeşitli tarifler var. bugüne kadar kullandığım en başarılı minik mutfak aletlerinden biri, alın mutlaka, pişman olmazsınız. haa vestel olması hep bir - olacak. o ayrı. ama ürün çok güzel.
ürünün ismi çok hoşuma gittiği için diğer markalara da baktım onlarda da ürün ismi aynı görünüyor.
mantık olarak çok pratik ve zekice hazırlanmış ürün sanırım patent alınırken mix & go diye alınmış
vestelin termosları biraz daha kalitesiz gibi dursa da mix&go lar sayesinde çabucak meyve suyu hazırlayabilir, çok fazla bulaşık çıkarmadan meyve suyunuzu rahatlıkla istediğiniz yere götürebilirsiniz.

sporcular ve meyve suyunu sevenler için çok güzel bir alet olduğunu söyleyebilirim.
hazır meyve sularının ne kadar fazla şeker içerdiğini hepimiz biliyoruz.ve reklamlardaki gibi o neredeyse lekesiz meyvelerin kullanıldığını düşünüyosanız yanılıyosunuz.

eğer hangi meyvelerden meyve suyu yapıldığını görseniz emin olun bir daha hayatta hazır meyve suyu içmezsiniz

kesinlikle temizleniyor ilaçlanıyor.ama göz gördü bir kere gönül katlanmıyor.en iyisi eski zamanlarda olduğu gibi kendi el yapımı meyve suyumuzu içmek.
yazdıklarımın kısa bir özeti olarak :

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler