vergecoin

iyimi.com ve mefhumu muhtelif isimli yazar sayesinde öğrendiğim, yaklaşık 2000 adet olan sanal para biriminden biri, bunlara birimi ile işlem yapabilmek an itibari ile türk coin borsaları ile mümkün değildir, islem yapabilmek için araştırılıp hangi borsada işlem görüyorsa oradan hesap açmak gerekli, tabi ki yatırım tavsiyesi değildir.
şaka maka her yer altcoin doldu.adamlar uğraşmış mı yoksa dolandırıcılık için mi yapıyolar bilmiyorum.türk sitelerinden sadece bitcoin, litecoin v.b. alabildiğimizi düşünürsek kolay kolay buralarda bulunmaz.ancak yabancı borsa sitelerinden v.b. bulabiliriz.
sanırım kod yazmayı bilen herkes altcoin işine girdi ,bence çok mantıklı hiç yoktan milyoner oluyor adamlar
fiyatı bir hafta içinde 60 satoshi'lerden 390 satoshi'lere fırlamış coin. buna bu piyasada "to the moon" hareketi deniyor. neden sermaye buna akıyor? john mcafee denen zat-ı muhterem bununla ilgili bir kaç kelam etmiş. etmiş de ne demiş: "monero, verge, zcash gibi coinler gizliliğe önem veriyor, bu yüzden de kaybetmeyecekler." demiş. laf ola beri gele.
an itibari ile son 24 saat içinde en çok yükselen altcoin. 0.015 dolar seviyelerinde bir miktar almıştım ve halen durmakta. daha ne kadar yükselir bilmiyorum ama yakında çıkmayı düşünüyorum. şu an coin: 0.062 usd seviyelerinde.
binance'a ilk girdiği gün aldığım coindir. yaklaşık 100 tanesini 6000 satoshiye almıştım şimdiki değeri 70700 satoshiye kadar tırmanmış olan coin ama satmayı düşünüyor muyum tabi ki de hayır.
yatırıcımcısına şu an çok güzel kazandırdı. aslında ismi verge olan bir kripto paradır. an itibarı ile %120 artış göstermiştir. yapısında scrypt algoritmasını kullanır.

https://vergecurrency.com
arkadaşlar 440 satoshi'den girdim dün sabahtan beri 2 3 kat kazandırdı :)

bir diğer favorim tron onada 310' dan girdim oda yükseliyor

al satlar ile 4 kata yakın kar ettim sizlere tavsiyem bu tarz coinlerle ilgilenin hele binance kullanırsanız direk trx alın mercedes çekilişi var millet yüklenicektir iyice
2 bin satoshi cıvarın da gezerken 4 milyon küsür takipcisi olan bitcoin yatırımcıs nın hakkın da yalan yanlış konuşması 10 dakika sonra hesabım heklendi vs diyerek bilgiyi yalanlaması ile bin satoshi seviyesine gerilemiştir aynı anda muazzam bir alım gerçekleşmiş ve çoğu kişi coin borsaların da sirkelenmek ne anlama geldiğin öğrenmiştir söylentiyi çıkaran şahıs büyük olasılıkla bir haftaya ememkliliğini ilan edicektir. (
yine piyasaların tozunu alan coin çeşitlerinden birisi.

bilin bakalım nerede yok?
tabi ki türkiyede yok.

şaka gibi geliyor ama muhtemelen turkcoin denilen boş para da çıksa türkiyeden alınamayacak.

neyse gelelim başlıktaki paraya.
en başından beri takibimde olan coindi. fakat şöyle bir durumu var ki o dönemler iota piyasayı sallamaya çalışırken bir anda bütün ilgiler ona yönlendi. bu geri planda kaldı. çünkü iota gerçekten çok kişinin yatırım yapıp bir anda kazanıp bir anda kaybettikleri coindi. durumu incelerken bu tarz değişik coinlere yönelmedi kimseler.

ben her zamanki gibi ufak bir yatırım yaptım ama beni zengin edecek miktar değil.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler