vakıfbank

her ayın 15inde anlamsız bir şekilde sistemleri çöken banka. kuruldu kurulalı 60 yıl geçti nerdeyse ancak hala çözüm bulunamadı. severek takip edemiyoruz maalesef.
devlete ait büyük bankalarımızdan birisidir. ziraat ve halkbank tan sonra 3. buyuk kamu bankasidir.cep uygulamaları yeterince hızlı ancak biraz karmaşık denebilir gecelik faiz verme olayı sanıyorum yok aradım ama bulamadım. uygulaması üzerinden kredi kartı ve bankomat hesabınızı kontrol edebilirsiniz. uygulamasini yine de oldukça beğendim faiz oranları da makul an itibariyle 11.25 faizi bulunmakta e-vadeli hesabın.
eğer maaş müşterisiyseniz konut kredisi ve bireysel kredileri piyasada ki bir çok firmaya göre uygundur. ama çoğu operasyonu eski kafalarla yönetilir. neredeyse her işlem için şubeye gitmek zorundasınız. kmh hesabımı kapatmak için arıyorum şubeye gidin diyorlar, şubeye gidiyorum, bağlı bulunduğunuz şubeye gidin diyorlar. internet bankacılığı her ayın 15' inde çalışmaz hale gelir, maaş hesabı olmayanların bu bankayı neden kullandığını gerçekten bilmiyorum. ayrıca yanlış bilmiyorsam tamamı devlete ait değil.
mobil uygulaması çok ilkel bir durumdaydı. yapılan onca update rağmen hala bir çok eksiği bulunmaktadır. tckn ile giriş yapma bile yeni geldi diyebiliriz. genel olarak özel bankalara göre daha düşük faizli kredi vermektedir. özellikle bayram seyranlarda hep bir kampanya yapmaktadır.
mobil uygulaması berbattır. işlemleri yavaş bir şekilde yapar. kullanım kolaylığı sağlamaz. otomatik ödeme talimatlarını zamanında yerine getiremez. maaş günleri nedense mobil uygulamaya ulaşılamaz. acilen kendisini yenilemesi gerekiyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler