uzmantv

bence çok başarılı bir platform. kategorilere göre ayrılmış videolarla adından da anlaşılabileceği gibi uzmanından o konuyla ilgili her türlü cevabı alabiliyorsunuz. teknoloji, otomotiv, moda, sağlık, spor ve hobi, yeme - içme, yaşam gibi pek çok kategoride mutlaka aradığınız soruların cevaplarını uzmanından öğrenebileceksiniz. çok orjinal ve yıllardır çizgisinden bir şey kaybetmemiş bir site. fakat bazı konularda soruların ve cevapların çok üstünkörü olabildiği de oluyor.
sorunuzun cevabını uzmanından izleyin düsturu sloganı ile çalışan, türkiye için fazlasıyla iyi düşünülmüş bir proje. merak edilen her katagoriye ilişkin, o konunun uzmanının kapsamlı ve faydalı anlatımlarını içeren videolardan oluşan proje.

an itibarıyla en çok izlenen videosunun 7 günde göbek eritme egzersizleri olması da bir ayrı güzeldir. ben de bakayım bir buna.
spordan teknik konulara, sağlıktan cinselliğe kadar her konuda kafanızdaki sorulara yanıt bulabildiğiniz eğitici video sitesi. eminim ki çoğu kişi de yaptıkları günlük google aramalarında sık sık bu siteyle karşılaşıyordur. bazı konularda hakikaten alanındaki uzman kişiler tarafından çekilmiş videolar yer alsa da, bazı konularda ise izlediğiniz videolar aradığınız cevap için yeterli olmayabiliyor.
ilkeleri olan etik bir site. kafamı kurcalayan, google'da dahi bilgi bulamadığım bazı konularda uzmantv sayesinde aydınlandım. konuyu tek video da değilde sorular şeklinde bir kaç video halinde alışı, kafanızdaki soru işaretlerini gidermeyi yeter. cinsel sağlıktan iş ve yaşama bir sürü kategorisi olan uzmantv, adındanki uzmanlığı hakeden ciddi bir ekibe sahiptir.
neredeyse her türlü konuda uzmaların yorumlarıa ulaşabileceğiniz platform.o kadar çok konu var ki yaz yaz bitmez.en güzel yanı ise uzmanların bildiklerini yazılı olarak değil de görsel olarak, videolu paylaşması.bu sayede insanlarda hem güven oluşuyor hem de yazıları v.b. okumak zorunda kalmıyor.

özellikle spor ile ilgili videoları oldukça fazla izlenir ve oldukça başarılı videolardır.kesinlikle bir göz atmanızı öneririm.
eskiden mutlaka bir şey aradığımda karşıma çıkan siteydi ancak başlığı görünce uzun zamandır hiçbir yerde görmediğimi fark ettim. ya benim arama alışkanlığım değişti ya da goggle'da önce çıkmamaya başlamış olabilir ancak özellikle bir şey hakkında amatör olup bilgi almak istiyorsanız son derece faydalı bir internet sitesidir.
adı üstünde her konuda uzman cevap veren site.

kuruluş adını aldığı soruları işin uzmanıyla videolu bir şekilde cevaplandırıyor. aklımıza gelen neredeyse her konu hakkında nice videolu cevaplar bulmak mümkün. özellikle fitness yaptığım dönemde çok fazla girerdim ve çokta işime yaradı aldığım cevaplar. bir çok yanlıştan kurtuldum en azından.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler