zep

Durum: 5 - 0 - 0 - 0 - 20.12.2017 09:15

Puan: 5 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

udemy

ücretli ve ücretsiz sertifikalı eğitimler sunan bir online eğitim platformu. ister 15 dakikalık ister 20 saatlik kurs videoları bulabiliyorsunuz. yolda giderken telefondan bile açıp bir eğitim tamamlayabilirsiniz. herhangi bir kursa gidip hem vakit hem çok fazla para harcamaktansa size uygun zamanda dilediğiniz konuda eğitim alabilmek çok pratik bir platform.

facebook messenger

yıllar önce facebook chat geçmişimden temizlediğim konuşmaları tekrar karşıma çıkaran bir uygulama, tabi ki tamamen değil. kimisinde boş bir içerikle sadece konuşma listesini dolduruyor. genel olarak ayrı bir uygulama olarak kullanaılabilmesinden memnunum.

pinterest

pazarlamanın görsel boyutunu oldukça güzel bir şekilde sunan bir uygulama. özellikle kendin yap paylaşımlarından oldukça ilham alıyorum. kişinin kendi panosunu yapma fırsatı vermesi de yaratıcılığı ve vizyonu genişletiyor. paylaşımların içine gömülen linklerin bazıları açılmasa da genel olarak aradığımı kolayca bulmamı sağlayan bir platform.

iphone 7

tasarımı ve kasası oldukça şık. daha önceden kullandığım apple ürünlerine nazaran 1 yıldır kullanmama rağmen hala şarjım 1 gün boyunca yetiyor. ios 11 sürümünü hala güncellemediğim için belki de bu kadar rahat kullanıyorum. ancak genel olarak ihtiyacım olan her şeyi karşılayan bir cihaz.

letgo

hangi ürüne teklif gönderdiysem doğru düzgün yanıt alamadığım bir platform. tabii ki uygulamayı suçlamıyorum ama üye profilinin büyük bir çoğunluğunun alım satım yapmaktan çok başka amaçlarla orada bulunduğunu düşünüyorum. ayrıca ikinci el fiyatlandırmaları da oldukça yüksek buluyorum.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler