yureksoken

Durum: 6 - 0 - 0 - 0 - 10.12.2017 22:28

Puan: 6 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

not hotdog

silicon valley dizisinde ortaya çıkan dünyanın en güzel uygulaması. kısaca şu, machine learning ile bir "şeyin" sosisli mi değil mi olduğunu söylüyor. felsefi bir uygulama aslında. "şu hayatta ya sosislisin, ya değilsin."

connected2.me

eskiden de erkeklerin aptallıklarıyla dolu bir siteydi şimdi de öyle. geçen gün etohum sunumunu izledim, yarım saatlik öne çıkarma için üç dolar mı ne alıyorlar. kim verir niye verir diye düşünürken aylık gelirin yüzde otuzunu oluşturduğunu görmemle epey bir şaşırmıştım. vasat platform.

onedio.com

vasat site. vasat olması başarılı olduğu gerçeğini değiştiriyor mu? hayır. çünkü kitlelerini biliyorlar. ona göre üretim yapıyorlar. (gerçi üretmiyorlar, ona göre çalıyorlar desek daha doğru)

kindle paperwhite 2

ister ebooklara önyargılı olun ister olmayın, elinize aldığınızda bırakamadığınız kitap okuyucu. benim kullanımımla şarjı haftalarca gidiyor, ki günlük aktif kullanıyorum. not alma, highlight ve goodreads entegrasyonuyla run forrest run bir alet. calibroya düşmeyin, kindledan şaşmayın.

casio fx-82es

her mühendisin ihtiyacı hesap makinesi. nispeten yuvarlak hatlı tasarımı ve ekran kullanımı inanılmaz kolaylık veriyor. özellikle ondalık sayılarla olan işlemlerde iki satır kullanabildiği için çok değişkenli işlemlerde güzel sonuçlar verir.

marshall headphones

amfileriyle zaten gönlümüzde taht kuran marshall'ın kulaklık serisi. major'la başlayan maceram araya giren beats (berbat ötesi bir deneyimdi) ve akg'den sonra monitor serisiyle devam ediyor.
kulağa oturuş, baslar, özellikle rock severler için muazzam sonuçlar veriyor.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 6

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler