ybt

Durum: 17 - 0 - 0 - 0 - 30.11.2017 01:49

Puan: 17 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 2

xiaomi 10000 mah powerbank

piyasadaki tonlarca powerbank çeşidi içerisinde belki de en f/p ürünü olandır. 3000 mah bataryalı telefonumu 3 kez tam doldurduğu görükmüştür. tasarım olarak xiaomi'nin alıştığımız şık ve kompakt olma özelliği görülmektedir. renk olarak siyah olanı tavsiye edilir(salt siyah değil değişik bir siyah bu) son dönem kur artışlarına bağlı olarak 60 tl civarında bulmak zorlaşmıştır. çok sayıda taklidinin de piyasada olduğu söylenmektedir. ürün alındığı zaman xiaomi internet sitesinden muhakkak doğrulama yapılmalıdır. kendisi çok sağlamdır ama sahtelerine dikkat edilmesi gerekmektedir.

usb-c

teknik avantajlarının yanı sıra şarj için telefona bağlanırken ne şekilde takıldığının önemi olmayan giriş tipidir. diğer bir ifadeyle, bu girişe sahip bir cihazı şarj edecekken kabloyu cihaza yanlış takma ihtimaliniz yoktur. her türlü olur yani :) büyük ihtimalle bir kaç sene içerisinde micro usb tipi kabloları neredeyse hiç kullanmıyor olacağız.

samsung galaxy note 8

phablet kullanıcıları için piyasadaki en üst seviye cihazdır. note 7 faciasından sonra s serisi ile birlikte samsunga yaraları sardıran bir cihaz olmuştur/olacaktır. fiyat olarak en başta ülkemizde olmak üzere satışa çıktığı diğer tüm ülkelerde yüksek olduğu eleştirisi getirilebilir. kalem ve çift kamera sizin için önemli değilse ancak büyük ekran bir telefon istiyorsanız s8+ almanız daha mantıklı olacaktır. biraz daha makul fiyatlı ürünler bakıyorsanız da xiaomi'nin note serisi yahut mi mix serisi de alternatif olabilir.

mega holdings

üyesi olan her 8 kişiden 98 inin milyon dolarlar kazandığı oluşum. buna benzer diğer tüm oluşumlarda olduğu gibi bunda da mutlaka işinden istifa edip buna katılan memurlar, askerler falan vardır. işin şakası bir yana, üye olanların büyük bir çoğunluğunu zaman içerisinde gereksiz ısrarcı ve itici insanlar haline getirmekte olduğu gözlemlenmiştir. bu tip her oluşumun akıbetinde olduğu gibi bu da üyelerinin banka hesaplarında yüksek bakiyeli bir hayalkırıklığı olarak yerini almıştır.

xiaomi piston kulakiçi kulaklık

xiaominin ürettiği oldukça ucuz ama fiyatına göre ciddi kaliteli kulaklığı. çinli alışveriş sitelerinden 3-4 dolara edinilebilmektedir. beklemeden alınmak istenirse de türk sanal ticaret sitelerinden 30 tl civarına alınabilir. ses kalitesi olarak çok üst düzey olmamakla birlikte dengeli bir bas-tiz oranına sahiptir. üzerinde bulunan mikrofon ise çok kaliteli değildir. başlangıç seviyesi bir kulaklık için ciddi anlamda kaliteli ve sağlam bir üründür. 1.5 yıllık uzun ve yoğun kullanım sonucuna göre de sınıfı geçer bir ürün olduğu söylenebilir. daha üst ses kalitesi için aynı markanın hybrid serisi ürünleri denenebilir.

apple macbook air

tasarım harikası performans canavarı ve cüzdan düşmanı bilgisayar. mac os kararlılığı, sahip olduğu donanımsal gücü ve şık tasarımıyla kesinlikle herkesin edinmek isteyeceği cihazdır. ülkemiz para biriminin dolardan değerli olacağı zamana kadar yalnızca uzaktan bakılması gereken, sahip olunması artık çok daha zor olandır. alternatifi için 3te biri fiyatına xiaomi mi air serisi laptopları denenebilir. bahsi geçen ürünün, edinildiği takdirde nispeten aynı hazzı yaşatma ihtimali vardır.

msn messenger

bir zamanların efsanesi şimdilerin özlenen anlık mesajlaşma uygulaması. o dönemlerde msn kullanmak çok önemliydi. oraya koyulan avatar, durum mesajları; hatta, "şu an dinleniyor" tabi bir de "burası kasıyor mesene var mı" yı unutmamak gerek :) işin geyik kısmı bir yana, microsoftun tarihinde geliştirdiği en başarılı uygulamaydı. skype vs. ile hiç uğraşılmayıp günümüz koşullarına adapte edilse eminim ki halen popüler olacaktı. icq nun özlendiği yerde msn messenger özlenmez mi hiç. r.i.p messenger.

türk telekom

rakiplerinin yanında, her zaman 3. büyük olacak telekominikasyon şirketi. gerek internet hizmetleri gerekse gsm operatörlüğü faaliyetleri her zaman ucuz etin yahnisi kıvamında olmuştur. gönül ister ki en birinci olsun ama böyle gelmiş böyle giderdir ne yazık ki.

onedio.com

önceki entrylerde yer alan yorumların bir çoğuna katılmakla birlikte, youtube kanallarının da içerik olarak çok vasat olduğunu düşünmekteyim. en son videolarından birinde efe koçyiğit adlı dünya tatlısı,sosyal medya iticisi çocukcağızı çıkarıp diet ürünleri denetmişler. tam bir fiyasko. çok kaliteli bir proje olarak başlayıp popüler kültürün esiri olmaları sanıyorum ki sadece duygusal(!)

arçelik telve

lezzetli ve hızlı türk kahvesi yapan elektrikli ev aleti. ölçüyü bir kere tutturduktan sonra her seferinde aynı güzellikte kahve içebilirsiniz. yıkama hususunda katılmadan edemiyeceğim. tek handikapı da budur bu cihazın.
  • /
  • 2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 17

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler