utkucesme38

Durum: 94 - 0 - 0 - 0 - 18.11.2017 18:17

Puan: 110 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 10

tedx

ted talks adı altında belli başlı kurallarına bağlı kalarak aynı zamanda dışarıdan ismi alınarak etkinlik düzenleyebileceğiniz programdır. tedx deki amaç bilginin paylaşılması ve çoğalmasıdır. konuşmacılar her daldan alanında uzman olmasa bile hikaye anlatsa bile her türlü konuşmacı olabilir. siz mahalle olarak birleşip bile tedx mahalle adı altında bir etkinlik düzenleyebilirsiniz. ilgili bilgiler için ted talks sitesine bakınız.

tesla

elon musk un sahibi olduğu araba firmasıdır. özellikle elektrikli arabalarda bir devrim yarattılar. yani bu arabalarda bu kadar spor bu kadar şık tasarıma sahip olmaları çok iyi. türkiye pazarında yok ama araba algısı değiştikçe geleceğini düşünüyorum.

sinemalar.com

şehir şehir sinemalarda hangi filmlerin oynadığını gösteren , gelecek filmleri ve fragmanlarının bulunduğu , izleyen insanların yorumladığı ve puanladığı , sinema sektöründen haberlerin yer aldığı ve eleştirilerin yapıldığı bir sinema perdesi sitesi

casio

casio hesap makinesi ve saat markası. yıllarca çalışan bozulmayan parçalar üretiyorlar kesinlikle kalitede sınır yok ancak saat tasarımları hoşuma gitmiyor yani bir dönemden sonra çok taklidi çok yan sanayisi çıktığı için olsa gerek şuan otomatlarda satılan ucuz saatler gibi geliyor bana bu.

bitaksi

bu programdan dolayı başı yanan çok oldu zamanında. bir kadın vardı tehdit edilip sevgilisini dövdükleri bir sürü olay olmuştu uygulamadan sonra bir taksici tehdit falan etmiş. neyse ben buna ön yargılı yaklaşıyorum güzelim uber var zaten. fiyatı belli kampanyalar var üstelik takside değil güzelim transporterlarda bmwlerde gidiyorsunuz.

bs player

2 yıldır kullandığım player programıdır. indirdiğiniz filmlere alt yazı aramak zorunda kalmıyorsunuz sağ tıktan alt yazı bulup uygulama üzerinden indiriyorsunuz 10 snlik iş. en güzel özelliği de bu. kullanımı kolay severek kullandığım bir program tavsiye ederim. hata falan vermedi bende izlerken hiç

msn messenger

msnde ne güzel mesajlaşırdık geceleri , herkes yattığında odana çekilir kolanı koyar saatlerce internet + msn de takılırdık karşılıklı oyunlar oynar birbirimizi dürter mesaj yazar. afilli yazı stilleri bulup durumlarımızı değiştirirdik. bu uygulama bir neslin uygulamasıdır. herkes severek kullandı kullandık.

biletix

etkinlikler , konserler, festivaller , tiyatrolar , oyunlar için duyuru ve bilet satış sayfasıdır. tarihi tarihine her etkinlik gössterilmiştir. ancak çok cep yakan ücretleri yanında getirmektedir. bilet başı 6-7 tl gibi bir komisyon alıyorlar üstelik zaten etkinlik düzenleyenden de komisyon alıyorlar resmen aracılık ayağına sömürüyorlar.

sony mdr-zx310apl kulaklık

sony'nin fiyat performans kulaklığıdır. 2sene önce aldım hala kullanırım çiziksiz kazasız. renklerini de çok seviyorum siyahı olsun kırmızı olsun. sesler çok kaliteli bas temiz ancak ses volume ü az bana göre. oyun oynarken vs bazen eksikliğini hissettiriyor. ayrıca bunu kulağına takıp gezmeye de müsait kaba bir kulaklık değil.

poloniex.com

en güvendiğim ve en çok kullandığım bitcoin , alt coin borsasıdır. arbitraj yapmaya müsaittir. 1 amerikan dolarına en yakın olan coin usdt ( tether) dediğimiz coindir. kullanıcıların dolar gibi ellerinde tutmalarını hedeflerler çok az oynama olur dolara göre. sitenin para yatırma ve çekme işlemleri ççok hızlı ben usdt olayını da seviyorum.
  • /
  • 10

olan biten

yeni bitcoin kampanyası yolda!
başarılı bir kampanya döneminin ardından yeni bir kampanya hazırlığındayız. birinci kampanyadan edindiğimiz deneyimleri, aldığımız eleştirileri ve gerçekleşen verileri dikkate alarak yeni bir kampanya üzerinde çalıştığımızı bildirmek isteriz.

aynı zamanda site altyapısını bitcoin kampanyasına uyumlu hale getirmek için aşağıdaki değişiklikleri yapıyoruz:

* kazançlar anlık olarak yazarların profil sayfasında görülecek (sadece yazar görebilir).
* aldığınız tüm ödemeler profil sayfanızda ayrı bir bölümde listelenecek (sadece yazar görebilir).
* ödeme talepleri de artık profil sayfanız üzerinden yapılacak.

bizi takipte kalın.

vivino

inanılmaz güzel bir mobil uygulamadır.

şarap üstüne kurulan program yemek uygulamaları restaurant uygulamaları gibi çalışır.
ancak bir farkla istediğiniz şarabı telefonunuzun kamerasına okuttuğunuzda databaseinde yer alan şaraplar ile eşleştirerek resmini çektiğiniz şarap için 5 üzerinden puanlama ve kullanıcı yorumlarını size gösterir. türkiyede satılan hemen hemen her şarap için yorum bulmanız mümkün iken, yurt dışında popüler olan şaraplara deyinmiyorum bile.

şarap tecrübesi zayıf olan bünyelerin kötü sürpriz yaşamasına son veren bir uygulamadır.

Toplam entry sayısı: 94

spotify

aile paketi önerilmektedir arkadaşlarınızla beraber toplanıp 4-5 kişi çok uygun meblağlarla müzik dinleyebilirsiniz. haftalık keşif özelliğiyle ve sizin dinlediğinize benzer şarkı önerileriyle zaman geçirmek için birebir. ayrıca bazı çalma listelerini indirirseniz internet çekmediği zaman da offline olarak dinleyebilirsiniz .

skoda octavia

iç hacmi çok geniş büyük bir arabadır. wolkswagen tutkunlarının hatta passat tutkunlarının alabileceği daha uygun fiyatlı araçtır. passattan daha dar olmasına rağmen fiyat performans olarak iyi bir arabadır.

winamp

küçükken çook ileri düzey bir bilgisayar programı sandığım uygulama. meğerse müzik dinliyormuşsun. ama playlist düzenlemesi çok zevkli sıraya göre playlist yapar döner döner dinlersin.

twitter

her yaştan kullanıcı içeren paylaşım sitesidir. durum caps fotoğraf haber her türlü paylaşım yapılmaktadır. karakter sınırı az olmasına rağmen flood yöntemiyle paylaşılan içerikler vardır. siyasi olay takipleri için sevdiğim mecralardandır. ancak siyasi kişilerin bir çok parodi hesapları bulunmakta dikkat edin.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler