utku parlak

Durum: 13 - 0 - 0 - 0 - 19.11.2017 00:06

Puan: 13 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 2

grand theft auto v

rockstarın efsane bir oyunu daha. bu firma işini gerçekten biliyor. ilk oyunundan beri takip ettiğim gta serisinin son halkası. işin güzel yanı adamlar oyuna desteğini senelerce devam ettiriyor, yeni güncellemeler ve içeriklerle. daha da güzeli başka firmalar gibi bu yeni içerikleri para ile satmadan tamamen bedava olarak oyunculara sunuyor. gel de destek olma! gta v için asıl beklediğim tıpkı zamanında san andreas'ta olduğu gibi samp serverları kurup roleplay olayına ağırlık vermesi.

far cry primal

far cry 4'ten sonra üzerine gelen ek paket misali oyun. ubisoft gerçekten hikaye ve fikir anlamında mükemmel bir firma ama nedense kendini tekrar etmekte de o kadar ısrarcı. bu kadar özgün ve işlenmemiş bir atmosferi bu şekilde dar bir kalıpta sunması oyunun en büyük eksisi maalesef.

whatsapp

daha iyisi yapılana kadar en iyisi olan mesajlaşma uygulaması. kripto konusuna biraz daha ağırlık verilirse tadından yenmez. benzeri olan telegram gibi anonim sohbet odaları olabilir.

ethereum

bitcoin altın, litecoin gümüşse ethereum da petroldür diye bir söz vardı. son dönemde yaprak kıpırdamıyor gerçi ama kısa süreli yatırımcıdan ziyade uzun vadeli yatırımcılar için tercih ediliyor gibi gözüküyor.

bitcoin cash

bitcoin'in yerine geçeceğini düşünmediğim para. kısa zamanda çok kişiye para kazandırdı belki ama işin dramatik diğer bir yanı da yükselecek algısıyla yüksek fiyatlardan satın alıp düşmesiyle para kaybettirmiş olması. kısacası bir balon.

tesla

ileride zengin olursam ilk fırsatta alacağım araba. önümüzdeki yıllarda elektrikli arabalar yaygınlaştıkça yollarda bol bol göreceğimizi düşünüyorum. daha ekonomik sınıfta arabalar yapmasını da bekliyorum.

donanimhaber.com

bir konu hakkında araştırma yaparken uğramadan geç(e)mediğim, yıllardır üyesi olduğum topluluk. en aktif olduğum kısım ise sıcak fırsatlar ve playstation kardeşlik bölümü. internetle haşır neşir olup da karşısına donanımhaber forumu çıkmayan yoktur heralde diye düşünüyorum.

shutterstock

hala fotoğraf satıp para kazanılıyor mu acaba diye merak ettiğim oluşum. fotoğrafçılıkla uğraşanların mutlaka el altında bulundurmaları gereken bir site.

red alert 2

ortaokul ve lise yıllarımın vazgeçilmez oyunu. 7 brutal düşmanı karşına alıp savaşmanın keyfini nice yüksek kaliteli yeni yapımda alamadım. yuri's revenge isimli ek paketini de unutmamak gerek. favori oluşumum ise intihar bombacısı kamyonlarıyla libya'ydı:)

red dead redemption 2

piyasada ender bululan vahşi batı temalı oyunlarda olan red dead redemption'ın devam oyunu. rockstar games'in ikinci oyunu bu kadar yıl beklemesinin bir sebebi olmalı elbette ve bunun karşılığını rdr 2'de fazlasıyla alacağımıza eminim.
  • /
  • 2
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 13

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler