umth

Durum: 15 - 0 - 0 - 0 - 16.11.2017 14:01

Puan: 15 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 2

puhutv

zengin dizi ve film arşivinin yanında ücretsiz olmasıyla gönüllerde taht kuran ve onlarca içeriği yasal olarak izleyebildiğiniz platform. insanları alıştırıp sonra paralı yapacaklarmış gibi bir his var içimde, umarım yanılıyorumdur.

muadilleri için;

(bkz:netflix türkiye)
(bkz: blutv)

vodafone

yurtdışında da cüzi bir ücret karşılığında paketlerin kullanılabiliyor olması nedeniyle red tarifeleri oldukça güzel. turkcell'de de var aynısı ancak vodafone'un tarifeleri çok daha hesaplı. ayırca aile bireylerinizden biri vodafone'luysa 10 tl daha az veriyorsunuz tarifeye.

unity

rick and morty adlı aşmış dizinin ikinci sezonun üçüncü bölümü olan auto erotic assimilation'da karşımıza çıkan rick'in unutamadığı eski sevgilisi.

siri

apple'ın cep telefonu ve tablet ürünlerinde bulunan bir yapay zeka web yardımcısı. ses ve yazı komutlarıyla çalışır ve sizin talimatlarınızı yerine getirip sorularınıza cevap verir. her jenerasyonda daha da akıllı bir hale gelmektedir.

star wars the old republic

star wars evreninde geçen bir mmorpg.

asıl seriden yaklaşık 3600 yıl önce, knights of the old republic zamanından ise 300 yıl kadar sonrada geçmektedir.

aydınlık ve karanlık taraftan karakterlerle oynanan oyun, gerek 4 kişi girilebilen flashpointlerle, gerek daha büyük partilerle girilen operation'larla olsun sizlere star wars evrenini keyfini yaşatmaktadır. bunun yanı sıra hikayenin lineer ilerlemesi ve karakter levellamak için wow kadar farklı opsiyon sunmaması oyunun en büyük dezavantajı.

2014 senesinde 6 ay kadar oynadım. star wars hayranlarına tavsiye ederim.

discord

steam üzerinden arkadaşlarla cs go, the forrest, 7 days to die, don't starve together gibi oyunlar oynarken muhakkak kullandığımız program. kurulumu ve kullanımı oldukça pratiktir. son 2 yıldır sadece bir kez sorun yaşadık serverla alakalı, o da 2-3 saat içinde giderildi. herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

reddit

internette gördüğünüz hemen hemen her orijinal caps ve fikrin iki kaynağından biri. diğer için; (bkz:4chan)

dünyadaki popülerliğinin aksine türkiye'de pek bilinmemektedir reddit. bu nedenle başta abd ve avrupa olmak üzere dünyadaki medyayı yönlendirici ve kamuoyunu aydınlatıcı misyonu türkiye için geçerli değildir.

iphone 5

apple'ın yaptığı en iyi iphone tasarımına sahip telefon. iphone 6 ve sonrasında plastik ve samsung benzeri tasarımlardansa bu telefonun tasarımı çok daha orijinal ve şıktır. nitekim apple iphone 5'ten yıllar sonra çıkardı iphone se'de doğrudan iphone 5 tasarımını kullanmıştır.

microsoft outlook

microsoft office pakedinin olmazsa olmaz üyesi, microsoft word, microsoft excel veya microsoft powerpoint kadar kullanılmayan masaüstü aracı. basitçe kişisel veya iş mailinizi tanımlayıp kullanabileceğiniz ve yönetebileceğiniz bir aparattır.

kraken

yabancı bir bitcoin borsası. bitcoin dışında ethereum ve ripple gibi altcoinler de alınıp satılabilmektedir sitede. yalnız türkiye'den para göndermek isterseniz deli gibi komisyon alıyorlar. en güzeli türk bitcoin borsasından satın alıp kraken wallet'ına transfer etmek.

https://www.kraken.com/
  • /
  • 2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 15

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler