tuhafettin

Durum: 6 - 0 - 0 - 0 - 03.12.2017 02:31

Puan: 6 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

hytech vr glasses

benimse bir vr gözlüğüm olsun deyip bunu aldım almaz olaydım. gerçek bir çin malı ki plastiğin arta kalanıyla falan yapılmış sanırsam . migros satıyor birde ürün kırık çıktı gittim değiştirdim bu sefer jelatini yok içinde malzemeler eksik. rezalet bir şey yani keşke kartton dan alaydımda bunu almayayım efendim .

ios 11

iphone x için yaptı 5s, 6, 6s, 7, 7 plus’lara da koyalım diyerek batırdığı yazılım, açık ve net. 8 - 8 plus bir nebze daha kaldırabilir bence, hatta 7 - 7 plus da kaldırır; ama diğer telefonlar için büyük sorun ! pil konusunda zerre düzelme yok!!

iyimi.com

yararlı bir site olacağı kesin . iş bilenin kılıç kuşananın , yorum kullananın..

xiaomi

çin devi marka piyasada 6000 tlye satılan cihazları 2000 liraya satıyor. gerçi ithalatcı garantili olduğundan böyledir. yakında elektronik magazalarında garantili satılırsa vergisiyle 4000 i görür.

sinbo

tıraş makinası var bende tıraş etmiyor yoluyor efendim . evet bildiğiniz yoluyor aslında bardağın dolu tarafından bakılınca traş makinesi olmasa da elektrikli ağda diyebiliriz (!)

samsung galaxy s7 edge

telefonun kamera özellikleri gayet iyi 1440x2560 (qhd) ekran cözünürlügüde cabası .3600 mah batarya ile şarj aleti müptelası olmak zorunda da değilsin. kablosuz sarj özelliği suya dayanıklılık derken hala en iyi telefonlar arasında gösterilebilinir
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 6

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler