thracian

Durum: 7 - 0 - 0 - 0 - 07.02.2018 15:13

Puan: 7 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

nvidia geforce gtx 1050ti

4 gb ram,1290 mhz çekirdek hızı,1752 mhz ram hızına sahip nvidia ekran kartı. 5828 g3d mark skoru ile kardeşi 1050 den çok daha iyi bir performans sunmaktadır.her ne kadar passmark sitesinde ortalama skoru 5828 verilmiş olsa da farklı markaların 1050 ti kartları 7000 civarı g3d skoru verebilmektedir.2018 ilk yarısı itibari ile uygun fiyata bulabilirseniz tam bir fiyat-performans ekran kartıdır.

pttmessenger

signal açık kaynaklı yazılımdan ve zebrachat isimli başka bir mesajlaşma programında yararlanılarak hazırlanan yerli mesajlaşma ve iletişim programı.

tlc

türkiye de e2 ve cnbc-e nin kapanması ile oluşan boşluğu kısmen doldurmaya çalışan kanal.cnbc-e nin ve e2 nin kaliteli dizi ve filmlerden oluşan yayın kalitesini tam tutturamasa da şu anda leş ana akım tv kanallarının yanında izlenebilir ender kanallardan.

counter strike

ilk kez 1999 yılında bilgisayar oyunu programcısı minh le ve bilgisayar oyunu tasarımcı jess cliffe tarafından half-life oyununa mod olarak yapılmıştır.sonrasında valve firması bu iki arkadaşı işe alır ve 2000 yılında counter strike resmi olarak piyasaya sürülür.

nero burning rom

ilk kez 1997 yılında piyasaya sürülmüş cd/dvd yazma programı.o zamanlar veri depolama amaçlı cd ler fazlaca kullanıldığı için bu programda aynı oranda tercih edilen ve kullanılan bir programdı.usb bellek ve harici hdd gibi farklı veri yedekleme çözümleri yaygınlaştıkça yıldızı sönmüştür.

bitcoin

daha önce yıllarda olduğu gibi yine balon formasyonu yapıp düşüşe geçmiştir.tekrardan yükselmesi biraz uzun sürebilir.bitcoin ile yeni tanışanlar bitcoinin bittiğini düşünebilir ama bitcoin bu tarz yükselme ve düşme hareketleri bir kaç yıl ara ile sürekli tekrarlamaktadır.

myetherwallet

https://www.myetherwallet.com/ adresinde kolayca oluşturabileceğiniz,sonrasında password ve private key ile giriş yapabileceğiniz,şu anda en çok kullanılan er20 destekli online ethereum cüzdanı.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 7

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler