teyyaretamircisi

Durum: 6 - 0 - 0 - 0 - 30.11.2017 15:48

Puan: 6 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Uçak tamircisi

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

çiftlik bank

yönetim kadrosuna bakılınca bile uzak durulması gereken keriz silkeleme olayı. daha güvenilir ve kazançlı yatırım olanakları varken, bunlara prim yaptırmak şaşılası şey doğrusu

joyetech

çin menşeili bir elektronik sigara üreticisi. genellikle ilk (bkz:e-sigara) ya başlayanların kullandığı markadır. piyasanın abisi denilebilir. evic vtc mini modeli amatör içiciler için gayet f/p ürünüdür. her yerde orijinal bulmak pek olası olmasa da fiyatına göre tercih sebebidir.

football manager 2018 mobile

(bkz:football manager 2018) in ios ve android tabanlı mobil oyunu. türkçe ve türk liglerinin olması eğlenceli olsa da bilgisayar sürümünün yanında çerez niteliğindedir. bir önceki sürümü ile aynı olması ve ilgi çekici yeniliklere şuan için kapalı olmasından dolayı parasını haketmiyor. biz fm severleri üzmeyecek güncellemelerin yakın zaman da geleceğini ümit ediyorum.

nescafe mycafe

sıkı bir kahve gurmesi değilseniz seveceğiniz bir kahve makinesi. pratikliği ile diğer makinelerden bir adım öne çıksa da eksileri de yok değil tabiki. şayet oldu da bir yerden elinize geçip kullanıyorsanız fazla bir şey beklemeden, sıcak kahvenizin keyfini çıkarın.

fossil

bir çok kaliteli şey üretip de adı saatle özdeşleşmiş bir amerikan firması. kaliteli ve şık saatleri vardır. milletin dibinin düştüğü micheal kors, armani, dkny marka saatlerinin de üreticisidir.

hyundai getz

1.5 crdi modeli hakkında konuşmak gerekirse; dışarıdan bakıldığında ne kadar ufak gözükse de içi bir o kadar ferahtır. süspansiyon olarak zayıf olsa da kuş serisinin yanında konforlu gelecektir elbette ki. yakıt konusunda cimri olduğu kadar performans konusunda da bir o kadar seridir.
yaşam tavsiyesi ; hızlı gidip, kendinizi ve ailenizi üzmeyin, hızı kaldıran bir araç değildir
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 6

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler