techexpert

Durum: 97 - 0 - 0 - 0 - 15.05.2018 08:01

Puan: 123 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Tech Expert

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 10

artıway

aliexpress gibi birkaç mağaza dışında pek bir bonus verdiği yok. örneğin n11.com için en son %0.5 falan veriyordu. sürekli takip eden ve bol alışveriş yapanlar için elbette çok karlı olabilir. ancak internetten pek alışveriş yapmıyorsanız ve takip edecek vaktiniz yoksa bonus biriktirmeniz zor.

yandex mail

diğer maillerde ücretli olan bircok özelliği ücretsiz sunuyor. hesap oluşturması ve kullanımı son derece kolay. şimdiye kadar herhangi bir hız veya güvenlik sorunu yaşamadım.

steelseries qck

oldukça ince ve kaygan. yüksek hassaslikta oynuyorsaniz düşürmeniz gerekebilir. düşük hassasiyette oynayanlar için en az large boyutunu öneririm. bende medium var yetmiyor. aslinda hareket alani icin yeterli fakat konforlu değil. (csgo 400 dpi 2 sensitivity)

battleye

vac'den daha sağlam bir şeye benziyor. ancak battleye da artık pek işe yaramıyor sanırım. öyle ki her oyunda en az bir hileye denk geliyorum. artık izlemekten sıkıldım öldüğümde doğrudan raporlayip geciyorum. herkese boyle yapmayi tavsiye ederim.

koineks.com

yabancı bir borsadaki paramı cekemiyordum. koinekse yollayıp dakikalar içerisinde tl olarak hesabima cekebildim. umarim bu şekilde devam eder.

pubg

oyunda birçok optimizasyon sorunu olmakla birlikte bir sürü de bug vardır. hatta heyecanla indirip oynamayı beklerken oyunu acamayabilirsiniz. son zamanlarda kasa fiyatları arttı ve düşmüyor. aynı şekilde hileciler de inanılmaz artmış durumda. umarım csgo gibi olmaz.

valve

anti-cheat konusunda çok zayıf olan hatta hile üreticileriyle anlaşmalı olduğuna inandığım şirket. zira en popüler oyunu olan csgo'nun %90'dan daha fazlası hile kullanıyor.

netspeed

şimdiye kadar kullandığım en iyi internet servis sağlayıcı. bazı konularda biraz acemiler fakat müşteri memnuniyetine gerçekten önem veriyorlar. 16mbps tarifesini kullanıyorum hiz sorgulamada 16.5mbps hiz alıyorum. taahhüt yok, fiyatlar ucuz, bağlantı sorunu yok, destek güzel, hız güzel. gerçekten iyi bir iss.

faceit

counter-strike global offensive rekabetçi lobilerindeki hilelerden bıkmış oyuncular için güzel bir çözüm. valve'ın anti-cheat'inden çok daha başarılı bir anti-cheat'i var. 5vs5 turnuvalar olduğu gibi 1vs1 oynama imkanınız var. çok hızlı bir şekilde 5vs5 maç bulabiliyorsunuz. 5 pre oynamayı hiç denemedim fakat solo denemelerimde saniyeler içerisinde maç buldu. server'lar cs go serverlarından daha kaliteli. premium üyeliği olmayanlar da kullanabiliyor. bu açıdan esea'dan daha iyi. fakat esea'ya göre biraz daha çok hile var sanırım. şimdiye kadar ben denk gelmedim. yine de esea'daki gibi adminler kısa sürede ilgileniyor. çok iyi bir support ekibi var. çok hızlı bir şekilde dönüş yapılıyor ve çözüm üretiliyor.

esea

counter-strike global offensive oyuncuları için en hilesiz maç bulma aracı. esea'da hile yok mu? elbette var fakat diğer platformlara göre daha düşük. cs go lobileriyle karşılaştırmıyorum bile. cs go'da hile oranı %90 ise esea'da %1 diyebiliriz. ayrıca esea'daki hileler çok daha kısa sürede banlanıyor. profesyonel oyuncular için tercih edilebilir bir platform. alternatif için (bkz:faceit)
  • /
  • 10

olan biten

yeni bitcoin kampanyası yolda!
başarılı bir kampanya döneminin ardından yeni bir kampanya hazırlığındayız. birinci kampanyadan edindiğimiz deneyimleri, aldığımız eleştirileri ve gerçekleşen verileri dikkate alarak yeni bir kampanya üzerinde çalıştığımızı bildirmek isteriz.

aynı zamanda site altyapısını bitcoin kampanyasına uyumlu hale getirmek için aşağıdaki değişiklikleri yapıyoruz:

* kazançlar anlık olarak yazarların profil sayfasında görülecek (sadece yazar görebilir).
* aldığınız tüm ödemeler profil sayfanızda ayrı bir bölümde listelenecek (sadece yazar görebilir).
* ödeme talepleri de artık profil sayfanız üzerinden yapılacak.

bizi takipte kalın.

olan biten

sevgili ve saygıdeğer yazarlarımız,
sözlüğümüz bu gün itibariyle 1. ayını doldurmuş bulunuyor, başarılı bir kampanya döneminin ardından birinci bitcoin kampanyamız (19.11.2017 00:10 tarihi ve #5189 entry numarası itibariyle) sona ermiştir. çok kısa sürede çok hızlı bir büyüme ile 500 yazar, 2000 başlık ve 4900 entry sayısına ulaşmış bulunuyoruz. sizlerin de desteğiyle hızla büyümeye devam ediyoruz. şu ana kadar girilen entrylerden onaylananlar ve ödemeye hak kazananların ödemeleri yarın gün içinde tamamlanacak olup herhangi bir hak kaybı yaşanmayacaktır.

ödeme taleplerinizi https://www.iyimi.com/uye/defterdar.html @defterdar rumuzlu üyeye bitcoin adresinizi göndererek yapabilirsiniz. eğer daha önce iyimi kullanıcısına ödeme talebi yaptıysanız tekrardan ödeme talebinde bulunmayınız.

bu güne kadar sizlerden çeşitli kanallarla olumlu olumsuz birçok görüş ve öneri aldık. hepsini dikkate alıyoruz ve bunlarla ilgili çeşitli altyapı değişiklikleri gerçekleştireceğiz. aynı zamanda daha verimli, kaliteli içeriği ön plana çıkaracak ve yazarlarını daha fazla ödüllendirecek bazı değişiklikler planlıyoruz.

bu ana kadarki katkılarından dolayı tüm yazarlarımıza teşekkür ederiz. daha iyi bir sözlüğü beraber kurabilmek, daha kaliteli içeriği beraber üretebilmek ve yeni kampanyalara olanak sağlayabilmek için katkılarınızın devamı önemlidir.

tekrar teşekkürler.

not: 26/11/2017 tarihine kadar talep edilmeyen bitcoinler geçerliliğini yitirecektir.

iyimi.com

bitcoin taleplerinizi, iyimi kullanıcısına bitcoin adresinizi özel mesajla bildirerek yapabilirsiniz. entryleriniz incelenip transfer gerçekleştirilecektir. bir ödeme talep formu da hazırlıyoruz böylelikle daha pratik ve hızlı şekilde transferler yapılabilecektir.

edit: artık ödeme eşiğini geçen üyeler porfil sayfasında görünecek talep butonuna basarak biriken bitcoinlerini talep edebilir.

Toplam entry sayısı: 97

iyimi.com ile ilgili istekler

başlık açarken arama kutusunun dinamik olarak çalışması. böylelikle aynı başlıklar defalarca açılmaz. yazarlar başlık açarken daha kolay arama yapabilir.

ayrıca aramada sonuç bulunamazsa benzer başlıkların listelenmesi. bu da hem kullanıcıya yardımcı olur hem de yine yazarlar mevcut başlığı tekrar açmazlar.

örnek (bkz:logitech momo direksiyon seti) (bkz:logitech momo racing)

iyimi.com ile ilgili istekler

transferleri başka bir coin ile yapma seçeneği sunması. örneğin 20k satoshi kazancım varsa bunu 20k satoshi olarak değil de (20+50)k satoshi değerinde ripple olarak gönderimi yapılması. 100k satoshi transfer ücreti vereceğine yarısını cebine koysun yarısını üyelerine versin değil mi?

edit: transfer ücreti 50-100k olacaktı sanırım.

iyimi.com ile ilgili istekler

iyi mi iyi başlamıştık, şimdi neden böyle oldu? maaşlara zam bekliyoruz. 250 satoshi nedir ya?

tor

browser üzerinden yapacağınız işlemlerde yeterince gizlilik sağlar. işleminiz önce ara terminallere aktarılır daha sonra çıktı alınır. böylelikle sizin terminaliniz değil son terminal verici olarak gözükür.

bitcoin.com

burada bitcoin ile ilgili birçok şeyi bulabilirsiniz. bir de forumu bulunmaktadır. bitcoinle ilgili haberleri de buradan okuyabilirsiniz.

windows, ios, android için vs. cüzdanını edinebilirsiniz. hiç denemedim fakat google play'de iyi yorumlar yoktu android cüzdan için.

bir de şuradan btc alabiliyorsunuz: http://buy.bitcoin.com

bitcoin cüzdan

bitcoinlerinizi sakladığınız alanlardır. web, mobil, donanım veya masaüstü için ayrı ayrı tercih edebilirsiniz. örneğin sanal para borsalarında da bitcoin cüzdanı oluşturup bitcoinlerinizi burada saklayabilirsiniz. henüz yeni olduğum için kesin bir tavsiyem yok. fakat ufak miktarlar için sanal borsaların yeterli olduğunu düşünüyorum. örneğin paribu.com bunlardan birisi.

ne yazık ki az önce 0.001 btc transfer alt limitinin olduğunu öğrendim. şimdilik arayış içerisindeyim. sözlük yazarlarını tavsiye ve yorumlarını paylaşması için başlığa davet ediyorum.

iyimi.com ile ilgili istekler

transferleri başka bir coin ile yapma seçeneği sunması. örneğin 20k satoshi kazancım varsa bunu 20k satoshi olarak değil de (20+50)k satoshi değerinde ripple olarak gönderimi yapılması. 100k satoshi transfer ücreti vereceğine yarısını cebine koysun yarısını üyelerine versin değil mi?

edit: transfer ücreti 50-100k olacaktı sanırım.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler