tarkanin kurdu

Durum: 54 - 0 - 0 - 0 - 13.12.2017 23:39

Puan: 66 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Beşiktaş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 6

kitapyurdu.com

pahalı olduğuna katılmadığım sitedir. kargo vs durumlar olunca ister istemez miktar artabiliyor. ama kargo zamanında geliyor. mesela malum bir firma daha var sipariş verip kitap yollamayan. ondan daha mı kötü?

facetime

wi-fi bağlantısı olmadan kullanmıyorum. zaten belli başlı kişilerle kullanıyorsunuz. interneti çok tüketiyor hele turkcelli iseniz ve mobil veriden face time kullanırsanız netiniz çabuk tükenir. gel gelelim kalitelidir ses ve görüntü olarak gayet tatmin edici. whatsapp görüntülü arama yanına dahi yaklaşamaz.

elektronik sigara

bir arkadaşım bunu içerek sigarayı azalttığını iddia etmiş hem sağlıktan hemde paradan tasarruf ettiğini düşünüyordu sonuç olarak şu anda e sigarası kim bilir hangi çöplükte. bunu sigara bırakmak umuduyla almayın üzülürsünüz. ayrıca likitlerin kalite olmasıda önemli.

vakıfbank mobil uygulama

aynı şekilde maaş hesabımdan ötürü kullandığım bankadır. fakat cepteb, işcep ve garanti mobil uygulamalarının çok gerisindedir. yani hesaba havale gelince mobil bildirim yollamak çok mu zor anlamıyorum. arayüzü çok basit yukurıda bahsi geçen uygulamaların yanına yaklaşamaz. ama el mahkum maaş hesabı olunca katlanıyorsun.

mhrs

yani her şeyden önce allah kimseyi hasta etmesin ama bu uygulama hakikaten vatandaş olarak beğendiğim bir uygulama. her şeyi sen belirliyorsun zaman, doktor, hastahane. tabi zaman konusu her zaman istenildiği gibi olmayabiliyor ama içinden en uygun saatleri seçebiliyorsun. ve hepsinden öte verilen saatte kesin oradasın. ben belirtilen saat harici muayene olmadım. gayet başarılı uygulama çok severim bir mhrs birde e-devlet.

teknosa

muadillerinden pahalı buda burayı alışverişte kullanmamak için en büyük etken. sadece bir kez alışveriş yaptım oda dört sene önceydi. ayrıca gelişimede kapalılar alışveriş yapmam ama gezerim incelerim yok hala yerlerinde sayıyorlar. bu konuda vatan bilgisayar’ı tercih etmek daha doğru bir karar olacaktır.

turkcell hesabım

yukarıdakilere ek olarak her cuma salla kazan kampanyasından hediyeler vermekte. fakat biraz çakallık hissediyorum mesela eşime sıklıkla internet paketi verirler bana bip konuşma süresi, bip internet, fizy vs. eşimle aramdaki fark ben interneti sık kullanıyorum paketim bitiyor eşim daha az kullanıyor. yani neyi kullanıyorsanız onu vermiyor gibi bi hissiyat var bende. buna ek olarak süperonline hesabınızıda bağlanabiliyorsunuz. ağ adını şifresini değiştirebiliyorsunuz. mobil hattınızı düzenleyebiliyorsunuz paketleri değiştirebiliyorsunuz. ben salla kazandaki tutumları hariç beğeniyorum. belki oda rastlantıdan ibarettir bilemeyiz. ama iyidir hoştur.

honda jazz

bir kere bu araç insana honda sürdüğünü hissettirmiyor belki punto sürüş hissiyatı veriyor. oda belki fazlası değil. tasarımı içler acısı bence en çirkin otomobiller konusunda kafaya oynar o kadar beğenmiyorum. fiyat performans olarakta karşı çıkarmaz satışı uzun sürer her türlü zarar. yani piyasası 98 vtec etmiyor daha ne olsun. geçiniz efendim.

steam

bir üstteki entry'e ithafen belkide kripto para piyasasına gerçekten güvenmiyorda olabilirler. herneyse steam gayet başarılı uygulamadır. ben genelde football manager serileri için kullanıyorum. donma kasma olmaz indirimleri yakaladığınızda yapıştırın ciddi manada indirimler olabiliyor. güvenlik açısından da sıfır sorun.tavsiye edilir.

apple

müşteri memnuniyeti en fazla olan şirketlerden olsa gerek. türkiye için konuşuyorum servisleri de gayet iyi. şarj soketi şikayeti için yolladığım cihazımın sıfırını yolladılar. geri aradım ve dedim ki farkını vereyim bir üst model alayım var mı böyle bir imkanım? kadın bana zaten cihazınız sıfır farklı şekillerde değerlendirip üst model alabilirsiniz dedi. gayet açık sıfır cihazı ver farkını öde üst modele geç. geçmedim tabi 6s benim için yeterli bir cihaz.

başım ağrımasın istiyorsanız bu firmadan şaşmayacaksın ben onu bilirim. teknik servislerce kanser edilmek istenmiyorsanız apple tercih edeceksiniz bu kadar basit.
  • /
  • 6

olan biten

yeni bitcoin kampanyası yolda!
başarılı bir kampanya döneminin ardından yeni bir kampanya hazırlığındayız. birinci kampanyadan edindiğimiz deneyimleri, aldığımız eleştirileri ve gerçekleşen verileri dikkate alarak yeni bir kampanya üzerinde çalıştığımızı bildirmek isteriz.

aynı zamanda site altyapısını bitcoin kampanyasına uyumlu hale getirmek için aşağıdaki değişiklikleri yapıyoruz:

* kazançlar anlık olarak yazarların profil sayfasında görülecek (sadece yazar görebilir).
* aldığınız tüm ödemeler profil sayfanızda ayrı bir bölümde listelenecek (sadece yazar görebilir).
* ödeme talepleri de artık profil sayfanız üzerinden yapılacak.

bizi takipte kalın.

iyimi.com

bitcoin taleplerinizi, iyimi kullanıcısına bitcoin adresinizi özel mesajla bildirerek yapabilirsiniz. entryleriniz incelenip transfer gerçekleştirilecektir. bir ödeme talep formu da hazırlıyoruz böylelikle daha pratik ve hızlı şekilde transferler yapılabilecektir.

edit: artık ödeme eşiğini geçen üyeler porfil sayfasında görünecek talep butonuna basarak biriken bitcoinlerini talep edebilir.

Toplam entry sayısı: 54

çiftlik bank

bugün bakanlık tarafından incelenmeye alınmış yeni nesil titan zinciri. yarın medyada sütümü vermediler keçimi kaçırdılar ühühühü diye ağlayan tipler çıkar.

iyimi.com

sırf entry girmiş olmak için girilen entryler en az miktarda değerlendirilirken ciddi manada deneyim yaşadığınız bir entryde daha farklı miktarlarda satoshi ödülü veren site. misal ben volkswagen polo’yu bilirim nedir ne değildir hakkında bir fikir sahibiyim. fakat başlığına entry girmem. neden? çünkü deneyimim yok. fakat girsem eminim minumum değerde ödül verecekler. bu sitenin formatınada banada aykırı. ayrıca şundanda eminim burada verilen ödüllere kimsenin ihtiyacı yok o tamamen işin başka boyutu.

gelelim siteyi değerlendirmeye. yeni bir oluşum ister istemez eksiklikler olabiliyor genel anlamda memnunum. moderatörler dm ler olsun girilen entryler olsun ilgili ve alakalılar. mesela site ilk kurulduğunda hak ettiğim satoshileri talep etmeyi bilmediğim bir entry girdim anında özelden dönüş yapıldı bu yönü çok güzel. ama deneyimler açısından sadece teknolojik ürünlere yönelmek yelpazeyi dar tutmuyor değil. yelpaze biraz daha genişlemeli diye düşünmekteyim. tutup bir yemek değerlendirilmemeli bizler gurme değiliz ama bir restoran değerlendirilebilir en azından. coca cola değerlendirmesi burada kimseye fayda sağlamaz ama ev yapımı bir ayranı meşhur olan restoranı deneyimleyip burada tavsiye etmek veya etmemek aklımızda bir fikir edinmemize sebep olabilir.

ups kargo

online alışverişlerimde fiyatı ne olursa olsun bu kargo şirketiyle çalışan satıcıları tercih ediyorum. artık sorun yaşamak için bekliyorum yok efendim olmuyor adamlar sorun çıkarmıyor. bakın yurt içi öyle mi? tüm sülale evdeyiz bulamıyorlar efendim bulamıyorlar. sorun bizde çünkü.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler