taraldur

Durum: 4 - 0 - 0 - 0 - 13.12.2017 12:48

Puan: 4 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Namık Kemal Üniversitesi Makine Mühendisi

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

humble bundle

her hafta çeşitli indie oyunları paket altında toplayıp uygun fiyata satan oluşumdur. yılbaşı etkinliğinde https://www.humblebundle.com/yogscast-jingle-jam-2017 49 farklı oyunu 35 dolar ücret karşılığı satacağını açıklamıştır.

kablonet

eski tarifeleri mükemmel olan internet servis sağlayıcı. şu anki tarifeleri ise yıllar önce unutulan kotalı sistemi hortlatmıştır. evimde kullandığım 50mb kadar 150 gb akn li + hd kablotv paketi 70 tl olarak kullanmaktayım. ne yazıkki şu anda bu kampanyaya tek ulaşım şansı 150gb akn yi geçtiğinizde devam eden kullanımlar gb başı 0,5 tl gibi bir fiyattan faturanıza eklenecektir.

e-imzatr

elektronik imza satışı yapan firmadır. ankara da oturuyorsanız adreslerine giderek 15 dakika içerisinde elektronik imza alabilirsiniz. diğer iller için postane çalışanları 1 hafta deselerde 3 gün içerisinde elektronik imzanız elinize ulaşmaktadır. yardımcı olmaktan çekinmeyen, bilgili ve samimi bir teknik destek ekibi bulunmaktadır.

logitech f710

3 yıl önce ikinci el aldığım ve o günden bu güne sorunsuz kullandığım, pilleri azalınca rt tuşu çalışmayan ve alıcı verici ilişkisi sorunlu olan ama pilleri yeni olduğunda yaklaşık 10 metre mesafede sorunsuz çalışan uzaktan kumandalı oyun kumandası.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 4

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler