taanuntillaalak

Durum: 4 - 0 - 0 - 0 - 13.11.2017 01:40

Puan: 4 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

whatsapp

ne yazık ki son güncellemesi ile üzmüş uygulama. şöyle ki mesajı siliyorsunuz ya, karşı tarafa da mesaj silindi diye çıkıyor. yani anlayacağınız hiç bir anlamı yok. dahası üstüne bir de rezil olduğunuzla kalıyorsunuz!

samsung

galaxy s4 hatasından sonra s8'i görünceye kadar kendisine tövbeliydim ancak dayanamadım ve s8'i aldım.

telefondan genel olarak memnun olsam dahi daha android oreo dağıtımında can sıkmaya başladı ne yazık ki. oreo'nun betasını dünyaya açamaz mıydınız? apple nasıl beceriyor bunu?

samsung galaxy s8+

samsung'un 4gb ramli son amiral gemisi telefonu olabilir. kendisinden çok memnun olmama rağmen ne yazık ki ön kamerasından hiç memnun değilim. o makyaj efektlerini sıfıra da getirseniz illa uyguluyor. bu çok can sıkıcı.

spotify

hem bunu hem de apple music'i kullanmayı çok istedim. ancak popüler bir çok sanatçı dışında bulamadığım çok şarkı olduğu için bıraktım.

ayrıca bu tarz uygulamalarda sanatçı engelleme özelliği de olmalı. a popçuyu dinleyen b'yi de dinleyecek diye birşey yok.

iyimi.com

bitcoin taleplerinizi, iyimi kullanıcısına bitcoin adresinizi özel mesajla bildirerek yapabilirsiniz. entryleriniz incelenip transfer gerçekleştirilecektir. bir ödeme talep formu da hazırlıyoruz böylelikle daha pratik ve hızlı şekilde transferler yapılabilecektir.

edit: artık ödeme eşiğini geçen üyeler porfil sayfasında görünecek talep butonuna basarak biriken bitcoinlerini talep edebilir.

Toplam entry sayısı: 4

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler