şu işte çok para var adamı

Durum: 57 - 0 - 0 - 0 - 18.11.2017 20:16

Puan: 59 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 6

9999 oyun konsolu

su an daha farkli modelleri mevcut ama benim bahsettigim biraz eski olan . nam-ı diyar tetris. sayi verelim de attigimiz belli olmasin mantiginda yapilmis toplam en fazla 50 oyun barindiran konsol.

eglenceliydi bir bakima; o donemde alternatifi kus vurma oyuna sahip kasetli oyun konsollariydi.

ozleyenlere ve hayal edemeyenlere gelsin.
 resim

tor web browser

bildiğiniz üzere diğer web görüntüleyiciler sizin girdiğiniz sitelere, izlediğiniz videoları, yazıp sildiğiniz kelimeleri bile 3. şahıslara kolayca satabilmektedirler. konu privacy yani gizlilik olduğunda size kendi tek taraflı yazdıkları sözleşmeden bahsederler.

tor a gelecek olursak diğer uygulamalara göre yavaş biraz, hatta baya yavaşta denebilir. özelinizin korunmasını istiyor ve anonim olmaya takıksanız bence deneyin.
 resim

autocad 2017

gelişim süreci konusunda baktığımızda devrim yaptıkları 2012'deki sürüme göre çok daha göz dolduran. yanar döner bir program.

bilene kolay gelir hesabı, her sene güncelliyorlar iyi güzel ama artık sadece tema güncellemesi geliyor. tasarıma yardımcı olabilecek ne kadar ihtiyaç varsa, bir o kadar da özellik var.

gerçi ne çizeceğini bilen adama 2007 sürümü bile yeter.

nero

bundan 6-7 sene öncesine kadar bilgisayardan cd veya dvd ortamına aktarmak istediğiniz ne varsa bu programla "burn" yazmanız gerekirdi.
şimdilerde gerek yok heralde, bilen var mı gençler? :)

grafi2000

bugünün "grafi2000production" ı. karikatür ve animasyonlarla başlayıp olayı seri üretime (bkz:production) götüren firma.

şahsen bu tarz sanatsal ve ilham verici eserlerin, şirket mantığıyla seri üretim gibi yapılmasına karşıyım. sanatta fabrikalaşırsanız kaliteniz düşer. 1+1=2 kadar net.

bilmeyenlere nota verelim "kocakafalar".

led

kısaca light emitting diode ama sen uzunca apaçi sürücülerin vazgeçilmez modifiye ekipmanı de. normal sarı ışık diye bildiğimiz edison ampüllerine oranla 90'a varan tasarruf sağlayan modelleri var.

dünyada yaşamayı seviyorsanız. ampülü kırın yerine bunu kullanın. gereksizse söndürün.

mırc

unutursak kalbimiz kurusun. :) daha facebook ortalarda yokken kullanılan sofistike iletişim ve sosyalleşme programı. popülerliği msn tarafından sonlandırılmış, ve şu anda program mezarlığında ebediyete gitmiştir.

filistinli bir yazılımcı 95'te temellerini atıyor. dünyaya chatting ve internet sosyalleşmesi olgularını kazandırıyor. cnet verilerine göre 40 milyon kez indirilmiş.

acdsee

bundan 17-18 yıl önce ilk bilgisayarımda kullanmıştım. resim görüntüleme, dünzenleme ve organize etmek için kullanılabilicek bir program. ilgilenenler oldversion.com dan bulabilirler

quicktime

medya player şeysi, apple'ın geliştirdiği windows'a da indirilebilen program. mac'te kullandım windows a indirmedim hiç. çok bir fark yaratacağını düşünüyorum.

globalauctionguide.com

dünyanın bir çok noktasındaki fiziksel ve internet açıkarttırmalarından haberdar olmak için kullanılabilecek bir site. sadece yer, zaman ve açıkarttıma hakkında bilgi veriyor.

dikkat edilecek husus, satıcılar alıcıdan bazen satış değerinin %15 ine kadar komisyon alabilirler.

gönderime hiç bir şekilde karışmıyorlar.

merakınız varsa önce iletişime geçin sonra teklif verin.
  • /
  • 6

libreoffice

açık kaynak kodlu, ücretsiz olan bir office yazılımı.rakibini microsoft office olarak görmek doğru olmaz, sonuçta birinin arkasında milyarlık şirket var, diğerinin arkasında ise kimse yok.

linuxta v.b. otomatik olarak yüklü gelir.bununla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.microsoft office dosyalarını v.b. açıp üzerinde oynama v.b. yapabilirsiniz.

iyimi.com

bitcoin taleplerinizi, iyimi kullanıcısına bitcoin adresinizi özel mesajla bildirerek yapabilirsiniz. entryleriniz incelenip transfer gerçekleştirilecektir. bir ödeme talep formu da hazırlıyoruz böylelikle daha pratik ve hızlı şekilde transferler yapılabilecektir.

edit: artık ödeme eşiğini geçen üyeler porfil sayfasında görünecek talep butonuna basarak biriken bitcoinlerini talep edebilir.

Toplam entry sayısı: 57

alphabay.com

bitcoin sever bir rus arkadaşın kurduğu darknet markettir. 2014 te kurulan site ilk 90 günde 14 bin üyeye sahip olmuştur. sitede opioid, kredi kartı numaraları, silah, hacklenmiş hesap bilgileri, yasadışı belgeler ve steroid gibi maddeler satılıyormuş. 23 milyon dolar değerine ulaşınca amerika duruma el atıyor ve site kurucusunu tayland da tutuklatıyor. amerika'ya verileceğini anlayan kurucu bir kaç gün sonra kendini asıyor. site şuan kapalı.

harman kardon

ilk bilgisayarımın hoparlörü idi. ne bir cızırdama ne bir problem yaşadım. sonradan öğrendim ki adamlar kulaklıktan ev ses sistemlerine ve araba hoparlörüne kadar geniş bir alanda faaliyet gösteriyorlar.

toyota

1990-2010 arasında gerçek anlamda 500 bin km gidecek araçlar yapmışlar gel gör ki bende 2012 model corolla var araba 190 binde arıza üstüne arıza çıkartıyor. severek binmiyorum ne yazık ki. parçaların plastik oluşu, servisin çok pahalıya gelmesi iyice soğutuyor insanı. ona vereceğiniz paraya gidin honda alın daha iyi.

alfa romeo

bu markanın tek alınabilecek modeli gulia ve 4c dir. gerisi vasat italyanların bir tık üstüdür.
 resim
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler