soyut

Durum: 4 - 0 - 0 - 0 - 03.11.2017 01:39

Puan: 4 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

microsoft xbox 360

hala sahip olduğum oyun konsolu :) evet ben yeni oyunları takip edebilmek açısından artık xbox one modeline geçiyorum yakın zamanda ama, hala bir oyun konsoluna sahip olmayan ve son model bir oyun konsolu alamayanlar için kesinlikle hala öneririm.çünkü oyun konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan şimdiye kadar çıkmış oyunlarla gerçekten efsane saatler geçirebilirsiniz.kendine has kumandası diğer konsollardan daha ergonomik ve hissiyatı daha sağlam.ve gerçekten tank gibi bir oyun konsolu.

nintendo dsi

nintendonun ülkemizde distribütörü şu an olmadığı için nintendonun diğer el konsolları veya oyun konsollarını edinmek biraz pahalı. bu yüzden, platformer ve nintendo oyunları sevenler için ikinci el gerçek değerinde alınabilecek el konsolu.gerçekten oyun çeşitliliği konusunda sıkıntı çıkartmadan fazlaca eğlence sunan el konsolu.gba oyunlarını da çalıştırabildiği için uzun süre yeni bir oyun arayışına girmeden çok keyifli saatler geçirebileceğiniz bir konsol.

apple macbook unibody mid 2010

şu an kullandığım laptop. gerçekten yeni birkaç donanım geliştirmesiyle elde edilenilecek harika bir laptopa dönüşüyor.macbook piyasasına girmek isteyen ve macbook edinmek isteyip yeterli maddi gücü olmayan insanlara kesinlikle öneririm. ram desteği ve ssd disk desteğiyle sizi her türlü işinizde yarı yolda bırakmayacak bir bilgisayar. ben şu an bu sistemle oyun tasarımı yapıyorum ve ekran kartının düşük olması konusu dışında hiçbir sorunla karşılaşmadım.

general mobile gm5 plus

1 yıldır kullandığım cep telefonumun modeli.donanım olarak şimdiye kadar hiç bir sıkıntısını yaşamadım. malzeme kalitesi olarak, daha büyük markaların ürünlerinden biraz daha kötü fakat az paraya düzgün ve stabil çalışan bir telefon edinmek isterseniz bence çok doğru bir seçim olacaktır.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 4

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler