sovyet panda

Durum: 14 - 0 - 0 - 0 - 18.11.2017 13:07

Puan: 18 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 2

pny nvidia quadro p6000

nvidia şirketinin ürettiği en gelişmiş ekran kartlarından biridir.

p6000, 3840 çekirdeğe sahip ve 24 gb gddr5x hafızası var. hafızası ise 432 gbps bant genişliğinde çalışıyor. dört adet displayport 1.4 barındıran kart, 4k çözünürlüğü 120 hz hızında, 5k çözünürlüğü ise 60 hz hızında destekliyor. kartta 3d videoları daha hızlı render edebilmek için özel iç boru hatları bulunuyor. ayrıca bu kartın 12 teraflop kapasitesinde olduğunu da yazmak yararlı olacak.

fakat bu kartı alıp oyun oynamak pek mantıklı değil çünkü üretilme amacı grafik ve video düzenlemesi.

mac mini

mac mini apple tarafından 2005 yılında geliştirilmiş masaüstü bir bilgisayardır, sadece kasadan oluşur. bir mac mini almak istediğniz zaman ayrıca bir ekran almanız gerekmektedir. apple tarafından her yıl geliştirilen mac mini'nin en büyük artısı: küçük olmasından dolayı aktüel kullanıma uygun olmasıdır. en büyük eksiği ise: ekran kartının onboard olması ve aşırı derece ısınmasıdır.

firewire

firewire, apple tarafından icat edilen, bilgisayara harddisklerin bağlanmasında kullanılan yüksek hızlı bağlantı türüdür. ıeee 1394 standardına dayalıdır. 400 ve 800 mbps hızında veri transfer eder. 800 mbps transfer eden kabloların girişi kare şeklinde, 400 mbps trans eden kabloların girişi de üçgen şeklindedir. gözlemlerime göre usb 3.0'dan çok çok iyidir.

atari kaseti

atari kasetleri yalnızca atari konsollarıyla kullanılan kendine has mekanik yapısıyla bilinen ve efsaneleşen oyun kasetleridir. yapısı itibariyle kasatlere benziyor olmasından dolayı kaset adını almıştır. atari kasetleri içerisinde yalnızca bir oyun içerebileceği gibi farklı ve birbirinden bağımsız birçok oyunu da içerebilmekteydi. yıllar önce üretimleri durdurulmuş olmasına karşın atari kasetlerini hala internet üzerinden satan kullanıcılar yardımıyla tedarik edebilmek mümkündür.

m-audio

uygun fiyatlariyla home studio kurmak isteyen elemanlarin aklini çelse de; in/out ozelliklerinden dolayi mutlaka kaliteli bi mixerle beraber kullanilmasi gereken ses kartlari ureten,bunun yaninda yakin dinleme monitorleri,midi klavyeler gibi pek cok urununde pazarlamasini yapan bir firma.herhangi bi urununu almadan once internet sitelerine girip urunu "details" secenegiyle inceledikten sonra alinmasi en dogrusu olur. cunku ucuz fiyatlara aldanip tamamen ihtiyaciniz disinda biseler almaniz soz konusu olabilir.

red alert 2

oynarken en çok ifvlerden yararlandığım oyun. ucuz oldukları için kısa zamanda büyük bir ifv ordusu oluşturabilirsiniz. içlerinden birinin içine engineer koydunuz mu savaş alanında tamir edersiniz ifvlerinizi. ayrıca eğer multiplayerda ingiltere olunmuşsa mevzubahis ifvlerin içine sniper koyarsanız tadından yenmez çünkü rakipte infantry adına bir şey bırakmazsınız. oyunun ilerleyen safhalarında bu ifvler rütbe kazandıkça atış sıklıkları çok yükselir böylece o elinizdeki orduyla - veya hiç olmazsa geri kalanıyla- rakibin son kırıntılarını kolaylık ve ivedilikle da süpürecek kadar kuvvetiniz olur.

freedom fighters

ba$langic demosundaki "sovyetler amerikan halkının özgürlüğü için operasyona girişti" tripleri insanin aklina abd $eklinde 3 harf getiren oyun. ama oyunda dogal olarak amerikalı bir karakteri oynayıp dağa taşa amerikan bayrağı çekiyoruz. mermilerin sürekli crosshair dışına gitmesi gibi bir saçmalık sahibi olsa da kafa skici olmadığından oynatıyor kendini.

empire total war

osmanlı devletiyle save-load yapmadan zorluk seviyesi 2 ye 2 de tüm dünyayı fethetmişliğim olan oyun. ah o toplar yok mu osmanlı topları... tabi ordu yapmadan önce ekonomiyi toparlamak gerekiyor ama ekonomiyi toparlayayım derken de iranın ya da avusturyanin istilasına uğramamak gerekiyor. oyunda hem iyi bir denge tutturmak hem de iyi bir komutan olmak gerekiyor. ama bu ikisinin de yetmediği durumlar da var. mesela ben zorluk seviyesi haritada 3 savaşlarda 2 ile oynarken avusturya, prusya, ispanya, isveç ve marathanın bana karşı koalisyon kurmasıyla yıkılmıştım. işin garibi iranı ve rusyayı fethederken güllük gülistanlık olan ilişkilerimiz polonyayı fethetmemle birden bire savaşa dönmüştü. ne kıymetli polonyaymış arkadaş, uğrunda ne napolyonlar ne katerinalar ne hitlerler harcandı gitti. biz de onların kervanına katıldık. sonuç olarak oynadığım en iyi strateji oyunudur kendileri.

vimeo

abd tabanlı bir site olan vimeo, 2004 yılında kurulmuştur. asıl kuruluş amacı oldukça kullanışlı olan video sitesi youtube’a rakip olmaktır. doğrudan rakip olmak için hedeflenen bu sitede uzun metrajlı videolar kolayca yüklenebilmektedir.

www.vimeo.com

cinema 4d

en iyi 3d modelleme, animasyon ve render programlarından biridir. kendi render modülü diğer 3 boyutlu programların render modüllerinden daha hızlı, pratik ve anlaşılır. doğru ayarlar ile diğer render modüllerine ihtiyaç duymazsınız.
  • /
  • 2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 14

firewire

firewire, apple tarafından icat edilen, bilgisayara harddisklerin bağlanmasında kullanılan yüksek hızlı bağlantı türüdür. ıeee 1394 standardına dayalıdır. 400 ve 800 mbps hızında veri transfer eder. 800 mbps transfer eden kabloların girişi kare şeklinde, 400 mbps trans eden kabloların girişi de üçgen şeklindedir. gözlemlerime göre usb 3.0'dan çok çok iyidir.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler