sosyopat

Durum: 3 - 0 - 0 - 0 - 03.12.2017 00:48

Puan: 3 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

fizy

turkcell firmasina ait olan,turkcell kullanicisi olup,olmaksizin herkesin kullanabildigi premium paket ile nerdeyse tum muziklere erisilebilen ucuz, kullanimi kolay yeni trend muzik dinleme uygulamasidir.

turkcell faturalı hat

verdigin paranin karsiligini almak demektir. ornek olarak faturasiz iken 40 liraya alabildigin 750 dk 1000 sms 2gb internet paketini turkcell faturali da 1000 dk 1000sms 10gb internete denk gelmektedir. basit bir hesap ile kara gecebilirsiniz.

yapay kas

bu yapay kas hasar görmüş kalpleri onarıyor. yani kalp yetmezliği olan hastalara yardımcı olmak için tasarlanmış. kalp krizi sonrasında insan kalp kası kendini canlandıramaz ve sıklıkla kalp krizi geçirilirse kalp kasına oksijen gitmediği için bir süre sonra kalp kası ölmeye başlar. bu yapay kalp kası ölü kas üzerine implante edilebilir. henüz ölmeyen hasar görmüş dokuların iyileşmesine yardımcı olabilir. bu kas kök hücrelerden yetişen kalp hücrelerinden oluşur. hücreler kendiliğinden organize oldukları jöle benzeri bir maddeye yerleştirilir. ve işleyen dokuya dönüşür.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 3

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler