sherlocked

Durum: 28 - 0 - 0 - 0 - 04.12.2017 23:01

Puan: 32 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 3

amazon türkiye

dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan amazon'un türkiye ayağıdır. temmuz 2018'de ülkemizde hizmete başlayacaklarını duyurmuslardir. sabırsızlıkla bekliyoruz ve buradan alışveriş yapmanızı öneririm.

gta 5

rockstar games'in en son çıkardığı tüm dünya tarafından hayran kalınan oyundur. 2 günlük psn de %60 indirim bulunmaktadır. alacak arkadaşlara hızlı olmalarını tavsiye ederim.

face id

yüz tanıma teknolojisidir.özellikle son yıllarda akıllı telefonlar ile birlikte bu alana olan rağbet oldukça artmıştır.eğer gerçekten güvenli bir telefon istiyorsanız face id bulunan telefon bakmalısınız.

iyimi.com

teknolojik bir ürün almadan önce kullanıcı yorumları en çok değer verdiğimiz niceliktir ve iyimi.com bu alandaki kullanıcı yorumlarını bir araya getirerek okuyuculara kolaylık sağlayan ve bilgilenmelerini hedefleyen online bir platformdur. teknolojik bir ürün almadan önce ilk adresiniz iyimi.com olmalıdır.

biletix

online olarak bilet alabileceğiniz türkiye 'nin ilk platformudur. günümüzde birkaç rakibi bulunsa da hiçbiri biletix kadar geniş bir ağa sahip değildir. bu nedenle herkese öneririm.

vatan bilgisayar

ülkenin elde kalan son teknoloji marketlerinden birisidir. ayrıca müşteri ilişkileri ve satış sonrası işlemlerde de oldukça başarılıdır. bu nedenle herkese öneririm.

cepteteb

teb bankasının müşteri dostu ve odaklı hiçbir banka işleminden ücret almadığı internet bankacılığıdır. basvurdugunuz zaman kart kapınıza kadar geliyor ve kullanıma baslayabiliyorsunuz. herkese öneririm.

media markt

alman menşeili yurtdışında elektronik ürün üzerine devlerden biridir ve türkiye de de bu gücünü kullanmaktadır. ucuz ve güvenilir elektronik cihaz almak isteyen herkese öneririm.

xapo

hesap açılması ve kullanımı oldukça basit olan günümüzün yeni girişimi sanal paralarımızı saklayacabilecegimiz bir sanal cuzdandir. güvenilir ve oldukça hızlıdır bu nedenle herkese öneririm.

aliexpress

gönderilerini genellikle çin üzerinden gönderen dünyanın en büyük e-ticaret platformlarindan birisidir. ayrıca artık türkiye içi gönderilerini aras kargo'nun taşıyacağı dogrulanmistir. bu nedenle hızlı ve ucuz alışveriş yapmak isteyenler için çok iyi bir alternatiftir.
  • /
  • 3
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 28

amazon türkiye

dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan amazon'un türkiye ayağıdır. temmuz 2018'de ülkemizde hizmete başlayacaklarını duyurmuslardir. sabırsızlıkla bekliyoruz ve buradan alışveriş yapmanızı öneririm.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler