selim delikara

Durum: 9 - 0 - 0 - 0 - 18.11.2017 04:34

Puan: 13 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

youtube

türkiye kısmı gerçekten koca bir çöp olan site. barış özcan gibi isimleri bu siteden çıkarsan izlenmeye değer içerik üreten tek bir kanal bile yok nerdeyse. saçma sapan prank şakaları ve makyaj videoları bu siteyi istila etti.

facebook

mark'ın instagram ve wathsappı satın aldıktan sonra eskisi kadar üstüne gitmediği site. farkındaysanız eskiden sürekli gelen güncellemelerle hızlı şekilde sorunları çözer ve arayüzü falan çok güzel hale sokarlardı. fakat artık tam aksine hem yeni şeyler gelmiyor (hikaye modu gibi şeyler zaten aynı şirketin bir başka sitesi instagramda sıkça kullanılıyor) ve gelen güncellemeler de oldukça üstünkörü hazırlanmış

letgo

fikir olarak harika fakat pratikte maalesef biraz başarısız olmuş bir site. özellikle ölücü tipler ve saçma sapan, sırf makarasına üye olup ortamı bulanıklaştırmaya çalışan tipler sayesinde maalesef verimliliği oldukça düşük bir site.

freebitco.in

saat başı yapılan roll muhabbetinde kazanabilceğiniz satoshi miktarı gerçekten çok düşüktür. fakat bu sitede bir lottery muhabbeti varki.. dillere destan. sitede her hafta çekiliş kayıtları yayınlanıyor rakamlarla birlikte. ve daha geçen hafta 500 milyon biletli bir çekilişte sadece 2 bilet olan bir adam yaklaşık yarım bitcoin kazanmış.. bu tabloyu gördüğümden beri elime geçen her satoşiyi bilete basıyorum.

ekşi sözlük

saçma sapan rezalet başlık açma denemeleri, sık sık atatürk'e hakaret dolu troll başlıkları açılması, içinde bilgi olmayan boş boş entrylerin sayısının inanılmaz artması ve mühim bir olay olduğunda 'ay ben 5 dakika önce oradan geçmiştim' yazan tipler haricinde gayet güzel ve verimli bir sitedir. eskiden çok daha güzeldi tabi.

portal

en mükemmel time killer oyunlarından biridir. uzun süre aslında önyargıyla yaklaştım çünkü ne gameplay görüntüleri ne de hikayesi ilgimi çekmiyordu. ama oyunu ındırıp oynamaya başladığımda o portal makinesi elime gelince bir daha bırakamadım... müzikleriyle bulmacalarıyla ve nefis mizahıyla baştan sona harika oyundur

xioami mi 6

fiyat/performans açısından oneplus ile çinden çıkma ikinci markanın en mükemmel telefonu diyebilirim. uzun süreler bu telefonu araştırdım ve hatta almaya da çok yaklaşmıştım. fakat telefonda çok sık müzik dinleyen birisi olarak jak girişi olmaması beni oneplus 5'e itti ve daha pahalı olmasına rağmen sırf jak girişi var diye op 5 aldım

donanimhaber.com

ülkenin artık internet kültürüne işlemiş en işe yarar sitelerinden biridir kendileri. diyelim bir telefon almak istiyorsunuz, telefonun kamerasından tutun sistem özelliklerine, hatta ne kadar radyasyon yaydığına kadar her türlü konu en az bir kez bu sitede tartışılmıştır. he işe yarar yaramaz o ayrı konu. fakat en azından bir fikir edintirdir insana

oneplus 5

jelly effect denilen muhabbetin üretilen ilk seriler dışında hiç bir serisinde olmayan telefon. yaklaşık 2 ay önce tedariçki aracılığıyla 2400 tl'ye aldım ve şuan yapabileceğim tek yorum muhteşem bir makina olduğudur.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 9

ekşi sözlük

saçma sapan rezalet başlık açma denemeleri, sık sık atatürk'e hakaret dolu troll başlıkları açılması, içinde bilgi olmayan boş boş entrylerin sayısının inanılmaz artması ve mühim bir olay olduğunda 'ay ben 5 dakika önce oradan geçmiştim' yazan tipler haricinde gayet güzel ve verimli bir sitedir. eskiden çok daha güzeldi tabi.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler