salico

Durum: 75 - 0 - 0 - 0 - 26.11.2017 12:41

Puan: 117 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 8

yuvarla.org

internetten satın aldığınız ürünlerin ödeme sayfasına geldiğinizde toplam sepet tutarını yukarıya yuvarlayarak sizin listeden seçeceğiniz anlaşmalı yardım kuruluşlarına (açev, akut, wwf, tema, unicef, kaçuv, koruncuk, toçev, tohum otizm vakfı, toplum gönüllüleri vakfı) yardım eden bir sosyal girişim projesi. ancak gittigidiyor'da tecrübe ettiğim kadarıyla ödemenizi tamamladıktan yani kredi kartı bilgilerini girdikten ve işlem bittikten sonra sorması bu kuruluşlara kendileri vasıtasıyla yardım etmemi engellemiştir.

bitcoin

bitcoin diğer yatırım araçları ya da yatırım meralarınin aksine piyasadan bağımsız olduğunu iddia etse de serbest piyasada bu imkansızdır. dolayısıyla bitcoin kuru piyasadan etkilenmektedir. geçmişte baktığımızda doların güçlendiği zamanları bitcoin kur grafikleri de çok rahatça az da olsa aşağı yönlü olarak gorebiliriz. aynı şekilde doların değerinin azaldığı yatırımcıların dolar satıp diger yatırım araçlarına yöneldiği zamanları da artık bitcoinin bir yatırım aracı olarak görülmesi sonucu biz görmekteyiz.

iyimi.com

bitcoin düzenlemelerini beğendiğim oluşum. böylesi anti kapitalist kazancını ortaklarıyla paylaşan şirketler beni orgazm ediyor. o nasıl antimaddiyatcilik o nasıl dünya görüşü. özellikle full kapitalist dünyamızda böylesi şeyler el üstünde tutulmalı. eksisozluge örnek olması dilegiyle

seninbankan

enpara nın başlattığı şubesiz bankacılık furyasına katılmış bankamsı. herşeyini taklit edebilirsiniz enparanın ama müşteri memnuniyeti taklit edilemez. umarız bizleri şaşırtırsın seninbankan.

teknosa

bozuk internet sitesine sahip teknoloji perakendecisi. hayır o kadar büyük bir holdingin iştiraki olmasa sallamıcam geçicem ama yıl olmuş neredeyse 2018 internet sitesi üzerinden ödeme yapıp herhangi birşey satın alamıyorsunuz. umarım geçicidir bu durum yoksa çılgın atacam evde.

iyimi.com

21 yaşına kadar bitcoin dalgasından hep uzak durdum ben anlamam etmem derdine takikiyordum ama bu site sayesinde bitcoin dünyasına ilk adımimi atmış oldum. gerçekten büyük bir nimet bitcoin borsalarında işlem yapabilmek. iyimi.com sayesinde tüm borsaların kurdu olduk bir iki hafta içinde :d btc bilinirliginin artması için güzel bir adım atmışlardı btc kampanyasiyla. devamını sabırsızlıkla bekliyoruz

troy

bankalararası kart merkezi (bkm) nin markası troy banka kartıyla yapılan ödemelerdeki %0.73-%0.80 lik komisyonun visa ya mastercard'a gitmesini engellemek için çıktı. çıkar çıkmaz vizyonsuz gerzeklerin eleştiri yağmuruna tuttuğu "ödeme yöntemi".yurt dışına döviz kaçışını azaltmak için kuruldu. vakıfbank kartımın sağ alt köşesinde troy var ve her alışverişimde gereksiz bir şekilde paramın yurtışına kaçmadığını biliyorum.çıkar çıkmaz vizyonsuz gerzeklerin eleştiri yağmuruna tuttuğu "ödeme yöntemi". yok sitesi wordpressmiş, asla güvenilir olamazmış vs vs. ne söylentiler dönüyor sadece komik. tabi alışmamışsınız ki bir şeyler üretmeye anca tüketiyorsunuz. çevrenizde de bir şeyler üretmek için uğraşan insanlar görünce dayanamıyorsunuz. yerli girişimcilere biraz olsun saygınız olsun

sierrahash.com

sistemlerindeki güncel hash power ı 36.731 ph/s olarak belirtmişler ayrıca toplam 4 btc ödemeyi müşterilerine ödediklerini iddia ediyorlar. 90699 güncel üye sayısı.

sierrahash.com

benimde kayıt olup minimum çekim miktarı olan 20bin satoshi yi cüzdanıma attığım cloud miningci. 0.001 btc ile minimum yatırım yapılabiliyor ve başlangıçta 150 gh/s veriyor açılışa özelmiş bu. bu da 0. 0004 btc lik bi yatırıma denk geliyor. güncel kurdan 13 tl lik bir kazancı 10 günde bedava kazanmak demek bu. sekmede açık falan olmasına gerek yok sizin yerinize satoshileriniz birikiyor.

türksat

2004 yılında türk telekom üzelleştirme sürecinde türk telekomda bulunan ulusal egemenlik kapsamındaki uydu yörünge pozisyonlarının hakları, yönetimi ve işletme yetkisine sahip olmak ve bununla ilgili yükümlülükleri yerine getirmek, adına kayıtlı ve diğer operatörlere ait uyduları işletmeye vermek ve bu alanlarda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. bu operasyon ayrıştırmasıyla uydu işletmeciliği türk telekom'dan alınıp türksat uydu haberleşme kablo tv ve işletme a.ş.'ye verilmiştir. türksat tamamı devlete ait bir şirkettir. türksat uydu haberleşme kablo tv ve işletme a.ş. devlet adına uydu işletmeciliği yapmaktadır. uyduların kontrol ve denetim hakkı da türksat a aittir. bünyesinde bulunan kablonet iştiraki internet sağlayıcısı çok kaliteli bir hizmet olmakla birlikte müşteriye verilen değer, hızlılık sorunsuzluk açısından bir numaradır.
  • /
  • 8
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 75

youtube

youtube, bir video barındırma web sitesidir.2005'te 3 eski paypal çalışanı tarafından kurulmuştur. kasım 2006'da google tarafından 1.65 milyar dolara satın alınmıştır. günümüzde google'ın yan kuruluşlarından biri olarak faaliyetine devam etmektedir.asıl patlamasını internet patlaması olarak adlandırılan 2008-20009 yıllarında yapmıştır. şuan web'de video barındırma olayında neredeyse tekelleşmiş konumdadır. devasa karlar eden şirket kazandığı parayı videolara koyduğu reklamlardan kazanmaktadır. tabi reklam koyduğu videoların sahiplerine de bir miktar ödeme yapmakta ve iyimi.com gibi serbest girişimi teşvik ederek iş yapmaktadır. çok da iyi yapmaktadır.

iyimi.com

ben de ekşisözlükten görerek geldim ancak kendilerine bir eleştirim olacak. sdece teknolojik ürünler yerine tüm ürünlerin kullanıcı yorumları üzerine yoğunlaşsa daha kapsamlı yararlı olacağına, daha çok kişiye ulaşabileceklerine inanıyorum ama yine de btc ödül sistemi sayesinde bu sitenin patlayacağına inancım tam bir kaç hafta sonra buralar dutluktu diyeceğiz eminim

google maps

herkes dikkat etmiştir google maps'te sokaklara evlere yakınlaştırdığımızda asla bozulmayan bir buzlanmayla karşılaşırsınız ve detayları göremezsiniz bunun sebebini geçenlerde araştırdığımda google'ın bunun sebebini güvenlik olarak açıkladığını görmüştüm bu terör olaylarından falan herhalde.

google chrome

chrome yüksek ram tüketimi ve pili çabuk bitirmesiyle tanınıyor. ancak bu tabiki eski bilgisayarları olan kullanıcıların şikayeti zira 8+gb ram i olan bir bilgisayar kullanıyorsanız 2 gb ram tüketen chrome sizin için hiçbir sıkıntı oluşturmaz aksine sağlam ram kullandığı için size performans sunar. yani şu chrome'u kötüleyenler lütfen biraz paraya kıysın ve biraz yüksek modelli bilgisayar alsınlar.

sinemia

sinemia aylık belli bir ücret karşılığında ücretine göre sınırsız ya da belli sayıda sinema biletinizin yerine geçer. örneğin şuanda en avantajlı kampanyası olan 12 aylık paketin aylık fiyatı 49.99 lira olup imax ve 3d ler dahil tüm seans ve salonlara ücretsiz giriş sunar. benimde kullandığım paketi ise enpara.com ile ortak yayınladırlar ve 14.99 liraya ayda 3 film hakkı sunuyor. şöyle çalışıyor: sinemia uygulamasını cebinize indiriyosunuz üye girişinizi yapıyosunuz sonra filme girmeden önce uygulamaya giriyosunuz yakınlardaki tüm filmler çıkıyor ordan istediğiniz filme tıklıyosunuz sonra kasaya gelince telefonunuzdaki kodu gösteriyosunuz ve içerdesiniz. ha tabi bir de kart gerekiyor bunun için kart 3 gün içinde geliyor talep edildiğinde.

google chrome

chrome yüksek ram tüketimi ve pili çabuk bitirmesiyle tanınıyor. ancak bu tabiki eski bilgisayarları olan kullanıcıların şikayeti zira 8+gb ram i olan bir bilgisayar kullanıyorsanız 2 gb ram tüketen chrome sizin için hiçbir sıkıntı oluşturmaz aksine sağlam ram kullandığı için size performans sunar. yani şu chrome'u kötüleyenler lütfen biraz paraya kıysın ve biraz yüksek modelli bilgisayar alsınlar.

ntv

türkiye'de şuan bence en tarafsız yayın yapan televizyon kanalıdır. trt tamamen hükümet yanlısı haber yapmaya başladı eskiden trt ye tarafsız derdik. fox tv çok fazla chp yandaşı haber yaparken diğer nerdeyse tüm kanallar da hükümete yanaşma çabasında. ntv hariç. ntv herşeyi olduğu gibi yayınlamakta hiiçbirtarafa çekmeyen yorumlarıyla. ancak gündüz bu vakitlerde yayınladıkları kültür sanat programları bazen bayıyor.
Henüz takip ettiği biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler